11 VÁŠNIVÝCH POLIBKŮ V ORDINACI: U koho to jiskří nejvíc? Hlasujte

Aktualizováno 14.2. 2018 17:40
Polibky v Ordinaci
Zdroj: Nova.cz

Zachraňují lidské životy a hledají své vlastní štěstí, takové už jsou životní cesty oblíbenců z Ordinace v růžové zahradě 2. Každé úterý a čtvrtek s nimi diváci prožívají každičké jejich momenty, mezi které patří i chvíle plné vášnivých polibků. Valentýn přináší ty nejčerstvější a na vás už je rozhodnout, který z nich je ten NEJ.

Přehrát poslední díl

 

Pusa Bibi a Vojty

Ordinace: Pusa Bibi s Vojtou
Zdroj: Archiv TV Nova

Jsou nejčerstvějším párem v Kamenici a všichni už to vědí. Vojta Bibi miluje, lásku jí dokonce už vyznal. Nahrál jí vzkaz a poslal telefonem, protože je stydlivý, zato originální. Jeho city jsou upřímné, Bibi si je ještě ujasňuje. Má ho ráda, o tom žádná, jen ještě neví, zda ho skutečně miluje. Každopádně, když se políbí, jiskří to!


Pusa Květy a Vilíka
Ordinace: První polibek Květy a Vilíka
Zdroj: Nova.cz

Od Vánoc jsou spolu a za to nevzdávání se v boji o srdce Květy, by Vilík zasloužil ještě dalších sto polibků. Avšak vzájemné lásky se mu dostává, Květa už moc dobře ví, jak senzačního chlapa vedle sebe má. Jen tak dál.Pusa Bibi a Marka

Ordinace: Polibek Bibi s Markem - 1
Zdroj: Nova.cz

Ještě před nedávnem jim všichni drželi palce a po boku Bibi by si stěží někdo představil někoho jiného. Byli plní vášně a silných citů, které už možná pominuly, možná jsou jen potlačeny... 

 

Pusa Marka a Inny

Ordinace: Pusa Marka s Innou
Zdroj: Nova.cz

Miloval ji, vzal si ji a pak si myslel, že zemřela. Nyní ji má zpět a snaží se jí být oddaný, aby spolu znovu našli to, co kdysi ztratili - sebe navzájem.

 

Pusa Andrey a Hanáka

Ordinace: Pusa Andrey a Hanáka - 2
Zdroj: Nova.cz

Manželský pár si prošel nevěrou ze strany Petra a ustál ji. Nyní se milují snad ještě víc než předtím a jsou dvojičkou, na kterou je radost pohledět.

 

Pusa Aleny a Mázla

Ordinace: Pusa Aleny a Mázla - 1
Zdroj: Nova.cz

Milují se, jen jim život přináší překážky a nástrahy, které je stále rozdělují. Je jen na nich, jak se jim postaví a zda jim budou čelit společně, nebo každý sám za sebe. Zatím jsou od sebe, ale pomáhají si. A je to škoda, spolu jim to sluší.Pusa Aleny a Rytíře

Ordinace: Políbení Aleny s Karel Rytířem - 2
Zdroj: Nova.cz

Je to její bývalý manžel, kterému se v jeden klíčový večer znovu oddala. V tu chvíli tam byli jen pro sebe a nechali staré city vzplát. Aleně je dnes jasné, že miluje Mázla. Rytíř se však trápí, protože by svou Alenku chtěl mít znovu po svém boku.


Pusa Jakuba a Emy

Ordinace: Pusa Jakuba a Ema
Zdroj: Nova.cz

I přestože jsou mladí, v citech mají jasno! Dokážou o nich spolu mluvit a nehledě na to, co řeší jejich rodiče, jsou stále spolu. A sluší jim to.

 

Pusa Lady a Standy

Ordinace: Zamilovaná dvojice Lada se Standou
Zdroj: Nova.cz

Vidět tuto nesmělou dvojici na veřejnosti při polibku, to je jako vidět padat hvězdu. Proto je to skvělé, oni dva jsou skvělí! Prostě se našli.

 

Pusa Zdeny a Davida

Ordinace: Pusa Zdeny a Davida
Zdroj: Nova.cz

Už toho mají tolik za sebou, že by o svém životě mohli napsat knihu. Ať se dělo, co se dělo, vždycky si pomáhali. Jsou si souzeni a znovu jsou spolu, plní nové naděje na nový začátek. Vidět je spolu je prostě radost.

 

Pusa Běly a Eduarda

Ordinace: Pusa Běly a Eduarda
Zdroj: Nova.cz

že stará láska nerezaví, tak toho jsou oni důkazem. Jejich vztah jim nabourává problematická Edova dcera Tereza, ale čelí jim statečně. Snad tomu bude i nadále.

 

Anketa

Která pusa je podle vás tou nejsladší?

Hlasovalo 2641 lidí.

 


 

Nova.cz