Publikováno 17. 11. 2017

NÁVRATY Z MINULOSTI V ORDINACI NEKONČÍ! Kdo další se objevil u Valšíků?

Ordinace: Radostná Běla s Jindřichem
Zdroj: Archiv TV Nova

Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 dostali další dárek v podobě návratu postavy z minulosti. Po několikaleté odmlce se na obrazovkách opět setkali s mužem ze života Terezy Benešové a rodiny Valšíků. Byl to Radek Beneš, nebo Lukáš Beneš? Či někdo další? Odpověď najdete přímo tady a teď.

Přehrát poslední díl

 

V premiérovém úterním díle Ordinace 21. listopadu se diváci po sedmi letech znovu setkali se seriálovým Radkem Benešem! Příběh Terezy Benešové by byl bez jejího manžela poněkud neúplný, a tak se diváci budou opět setkávat s hercem Martinem Zahálkou, který coby Radek přinese svou verzi příběhu Terezina rodinného utrpení.Radek před sedmi lety

Ordinace 200. díl - herec Martin Zahálka jako otec Lukáše Beneše

Tereza se vrátí z Prahy do Kamenice úplně zničená, vyjde najevo, že strávila noc před domem Radka, aby svou dceru alespoň zahlédla, což se jí nepodařilo. Eduard už má jejího utrpení dost a vydá se za Benešem sám. Pánové si promluví a Eduard se vrátí s vnučkou Alžbětkou! Beneš mu dovolí, aby si ji na jeden den vzal na návštěvu do Kamenice. Když se Tereza ve vile konečně s dcerou uvidí, bude blahem bez sebe, a všichni šťastní. Radek si pro dceru poté do Kamenice přijede, aby ji odvezl domů.

18

FOTO: Kdo další z minulosti se objeví ve vile Valšíků? Radek Beneš!

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Radek Beneš je zpět v Kamenici! - 2

Hodnocení:


A tím vstupuje do děje Ordinace po dlouhé odmlce, kdy mezitím rozvíjel svou politickou kariéru, žil s Terezou a vychovával s ní dceru. V jejich životě se pak odehrálo něco, co je přivedlo k rozvodu, nenávisti a zoufalství. Přestal Tereze pomáhat, zajímat se o ní a vypustil ji ze svého života i z života dcery, kterou získal u soudu do své péče.

Co se mezi ním a Terezou pokazilo, k čemu špatnému došlo, když byli před lety tak šťastní, odhalí až nové díly. Tak se dívejte. A těšte se, Radek Beneš se ukáže už v úterý a jeho představitel je pořád velký sympaťák!

Anketa

Těšíte se opět na setkání s Radkem Benešem v podání herce Martina Zahálky?

Hlasovalo 1604 lidí.

 Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.