Publikováno 12. 12. 2017

NEČEKANÝ NÁVRH V ORDINACI: Zdena s Davidem opět spolu? Ve čtvrtek ji překvapí! Exkluzivní VIDEO

Zdroj: TV Nova

Teror Zdeny Suché je u konce, po dlouhém trápení a prožitých hrůzách je násilník Andrej Martynčák konečně zatčen. O Zdenu se s láskou stará právě David Suchý. Spojí je prožité znovu dohromady?

Přehrát poslední díl

 

Pod strachem o její život si David uvědomil, že ke Zdeně stále něco cítí, pořád mu na ní záleží. Své city v novém díle potvrdí rozchodem s právničkou Naďou, té je jen při pohledu na něj a Zdenu jasné, která žena má v jeho životě první místo. Zdena si jeho péči naplno užívá a návrat do společné domácnosti by uvítala, kvůli dětem a blížícím se svátkům. Otázkou je, zda je za tím i víc, zda se chce vrátit i do Davidovy náruče? Před odjezdem do Ameriky s Martynčákem tomu tak ještě bylo, od té doby však mnohé prožila. Bude po otřesném vztahu chtít nový začátek s mužem, se kterým se momentálně rozvádí? Exkluzivní ukázka z nového dílu, který v TV uvidíte 14. prosince, vám napoví…

Ordinace: Zdena s Davidem
Zdroj: Archiv TV Nova


 

Nova.cz

Diskuze

13.12. | 20:14 piejc
0
Náhlasit nevhodný komentář
David má přece jinou ženskou - tu právničku. Dana zatím může chodit navštěvovat Martynčáka do šatlavy a poslouchat dál ty jeho báchorky, když je do něj tak udělaná. A nějakou tu facku z lásky snad ještě snese.
13.12. | 17:40 svarcovaerika0123
-1
Náhlasit nevhodný komentář
David by byl blbej, kdyby vzal tu pulinu zpátky. Mšla dostal na hubu ještě víc.
13.12. | 07:31 karelubl
Komentář je nevhodný a automaticky skrytý
reklama