Publikováno 19. 5. 2017

5 nejbolestivějších ROZCHODŮ v Ordinaci: Kterou dvojici byste chtěli vidět opět spolu?

Na jisté páry v Ordinaci, i když už nejsou spolu, se prostě nezapomíná. Tvořili totiž sehranou dvojku, tolik oblíbenou, milující se. Slušelo jim to spolu a diváci jim drželi palce. Život je však nevyzpytatelný a tyto páry rozdělil. Jejich rozchody mnohé z vás zabolely a i když už mají po boku nové milující partnery, pro mnohé z vás stále zůstávají dvojicemi, které by prostě měli být spolu! Souhlasíte?

Přehrát poslední díl 

OTA A KATEŘINA

Ordinace: Ota s Kateřinou jsou spolu!
Zdroj: Nova.cz

K velkému překvapení všech se Ota Kovář rozešel s tou, kterou kdysi tolik miloval, Kateřinou Vránovou. Rozpad páru, kterému diváci s radostí drželi palce a měli ho rádi, zapříčinila nová žena v Otově životě, a to Marika Lukáčová. Zprvu se stala jeho milenkou, později zjistil, že ji miluje a pro budoucí život si vybral právě ji. Doufejme, že si je svými city jistý a nebude v budoucnosti litovat, s Kateřinou se k sobě tolik hodili!

 

 


ZDENA A DAVID

Ordinace: Zdena se sbližuje s Davidem
Zdroj: Nova.cz

Populární manželé, však v rozvodovém řízení. Společně vzdorovali mnohému a prožili toho tolik, že by nám jeden článek nestačil. O to víc jejich rozchod zamrzel. Ustáli dokonce nevěru ze strany Davida, partnerské problémy se však zvětšovaly a poslední kapkou, která je odloučila, se stala nevěra ze strany Zdeny. Pořád se ale mají rádi a pomáhají si. 

 

 


HANÁK A GÁBINA

Ordinace: Gábina s Hanákem
Zdroj: Archiv TV Nova

Napíšeme-li, že to byl nejoblíbenější pár v Ordinaci v růžové zahradě 2, nebudeme daleko od pravdy. Byli nerozlučnou dvojkou, osudem souzenou, milující se. Měli před svatbou, kterou si diváci tolik přáli, bohužel se jí už nedočkali. Po problémech, kterým aktivně a s vervou vzdorovali, zjistili, že už to mezi nimi není takové jako kdysi, láska i energie v jejich vztahu pomalu vyprchávala, a ve svatební den si dali sbohem. 

 

 


BĚLA A EDUARD

Ordinace: Běla s Eduardem
Zdroj: Archiv TV Nova

Když se řekne Běla Valšíková, tak se všem okamžitě vybaví i Eduard Valšík, a naopak. Dlouhou dobu k sobě patřili a tvořili harmonický pár, který si ve všem notoval. Pak se však Eda dopustil nevěry se svou studentkou medicíny, a to mu Běla nedokázala odpustit. Rozvedli se, ale zůstali dobrými přáteli, kteří si v nouzi vždy pomáhají. Pořád se mají rádi a v posledních dnech to mezi nimi opět pořádně jiskří! Což jen potvrzuje fakt, že se neměli rozcházet...
 

 

 

MÁZL A JANA

Ordinace: Mázl s Janou mají rande
Zdroj: Nova.cz

Tento rozchod v Čestmírově životě zamrzel i jeho samotného. Zprvu si s "pařmenkou" Janou užívali nevázaného vztahu, a když nastoupila u Mázlů jako chůva (ještě se svou setrou, dvojčetem Danou), z fyzické přitažlivost se rychle stalo víc. Po prožitých peripetiích se ukázalo, že se mají rádi a notují si. Později však Mázlovi došlo, že asi nikdy nesladí jejich odlišné způsoby života. Jana je neřízená střela v dobrém smyslu a velmi energická, bohémská. Mázl má rád řád. Nakonec se s ní rozešel, usoudil, že by jeden z nich byl ve vztahu vždy nešťastný. Možná se unáhlil...

 

Anketa

Rozchod kterého páru vás zamrzel nejvíc?

Hlasovalo 5413 lidí.

 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama