Publikováno 27. 2. 2018

Nemohli jste si všimnout! Peroutku při skoku nahradil kaskadér. FOTO

Ordinace: Při skoku z balkonu nahradil Peroutku kaskadér - 4
Zdroj: Archiv TV Nova

Jonáš v díle Ordinace neváhá a skokem z balkonu na balkon zachraňuje nevlastní sestry. Ve skutečnosti herce Milana Peroutka doslova zaskočil šikovný kaskadér. Mrkněte se na fotky, tohle v TV totiž neuvidíte.

Přehrát poslední díl

 

Denisa si zabouchla dveře a v bytě zůstaly její dcery samotné s otevřeným balkonem a vařícím hrncem na plotně. Jonáš tak využil svého umění parkuru a z balkonu souseda přeskočil na balkon Denisina bytu, aby jí otevřel.

Při akční scéně, vhledem k bezpečnosti, nahradil mladého herce zkušený kaskadér, pro kterého je něco takového, jak oni sami ve svém slangu říkají: prťka. Diváci v díle nemají díky pohledu kamer a střihu sebemenší šanci si profesionální náhrady všimnout. Peroutka se "jen" prošel po balkonu, následně římse, kdy byl jištěn, a pak jen dohrál seskok. Celou práci tak za něj "oddřel" kaskadér pochopitelně ve stejném oblečení. Ten už žádné jištění neměl, a tak celý štáb při zaznění "akce!" jen zatajil dech. Vše dopadlo nadmíru skvěle a natáčení akčnějšího memntu si všichni přítomní nakonec i užili.

125

GALERIE: Peroutku při skoku z balkonu zaskočil kaskadér

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Při skoku z balkonu nahradil Peroutku kaskadér - 1

Hodnocení:


Celý výsledek můžete vidět ZDE. A 795. díl, ve kterém došlo k hrdinskému činu Jonáše a Denisa za ním následně přišla s nabídkou, si už nechte ujít na NOVA Plus.


 

Nepřehlédněte:
 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.