Publikováno 18. 3. 2017

NEŠTĚSTÍ V ORDINACI tento týden: Vilík se zhroutí pod tíhou svého činu! Co když...

Ordinace: Zděšený Vilík
Zdroj: Nova.cz

Ani v těch nejhorších snech byste tohle nechtěli prožít, nepřáli byste to nikomu, přesto se to v životě, bohužel, stává. Na rodinu Vágnerových z Ordinace v růžové zahradě 2 se řítí velké neštěstí. Tento týden okolnosti Vilíka dovedou k uvědomění si jedné věci, která všem třem možná změní život!

Jako detektiv by se Vilík nejspíš neuživil. Jeho teorie o tom, že Lucie byla Darkovi nevěrná a Bětuška tudíž není jeho, vzala za své. A jelikož testy DNA stále nesedi, situace okolo Darkova otcovství  stále vyřešena není. A příští týden dojde k situaci ještě mnohem vážnější než jsou testy DNA. A v hlavní roli bude opět Vilík..

19

FOTO: Životní chyba Vilíka?

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Lucie rodí!

Hodnocení:

V nemocnici dojde k jistému setkání, které Vilíkovi v hlavě promítne den, kdy čersvě narozenou Luciinu holčičku v osudný srpnový den přivezl do nemocnice. V chaosu, který způsobil hromadný příjem obětí vlakového neštěstí, přivezli přece ještě jedno dítě, také holčičku. A byl to přece on, kdo je obě jednu vedle druhé utěšoval. Co když.... Tohle zjištění bude i na Vilíka moc! 

Nenechte si tento díl ujít, a to ve čtvrtek 23. března od 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DRAMATICKÉ NATÁČENÍ. Štěpánek o scéně plné slz s Adamovskou: Nejde to hodit za hlavu!

Tři žádosti o ruku v seriálu, ani jedna v reálu! Proč? Představitelka Heluš šokuje upřímností

Nova.cz

Diskuze

19.3. | 12:15 rendasa
10
Náhlasit nevhodný komentář
Už tenkrát mě napadlo v tom dílu kdy Lucie porodila, že ty děti budou prohozené! Tak snad to tak bude! A Vilík u toho byl! Jako ze života před nedávnem, kdy se to doopravdy stalo!
reklama