Aktualizováno 21.6. 2017 17:14

NOVÁ DVOJICE ORDINACE: Líbili by se vám Vilík s Květou jako pár? Hlasujte!

Ordinace: Vilík a Květa
Zdroj: TV Nova

Pro ni, zdravotní sestřičku Květu, to byl první den v práci. Pro něj, zdravotního bratra Vilíka, to byl první den v roli pacienta. Kamenická nemocnice je svedla dohromady. Vilík spadl ze schodů a ošklivě si zlomil nohu, Květa ho ošetřovala a jak se ukázalo, Vilík se do ní okamžitě zakukal! Co myslíte, hodili by se k sobě? Rádi byste po boku Vilíka konečně viděli hodnou ženskou? Hlasujte!

Přehrát poslední díl

 

Sestřičku Květu Hrzánovou Babeta povolala do služby velmi narychlo a nečekaně, když jí "vybouchla" náhrada za Vilíka, kdy se ze dvou zdravotníků Peška a Kubelky vyklubali pořádní potížisté. Vrchní zvedla telefon a povolala usměvavou Květu, která jí ihned vyšla vstříc. Zdá se, že Květa bude tou pravou posilou: Působí mile, zároveň rázně, vystupuje jako profesionál, zdá se být schopná, zkušená. A z jejího vřelého úsměvu je a bude nejen Vilík okouzlen. Jaká je však ve skutečnosti, a jak dlouho se v Kamenici vlastně zdrží, odhalí až nové díly Ordinace po prázdninách (a náš web ještě mnohem dřív, sledujte ho).116

FOTO: Sestřička Květa Hrzánová z Ordinace

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Klára Oltová coby sestřička Květa Hrzánová

Hodnocení:Nicméně Květa působí velmi mile a pohodově. A Vilík se do ní hned zakoukal. Dokonce chce kvůli "blonďatému andílku", přesně tak se mu Květu pod vlivem léků zjevila a od té doby ji za svého strážného anděla přijímá, odložit svůj nástup do kláštera. „Já jsem se asi zamiloval. Bylo to na první pohled, jenže já ji vůbec neznám, “ svěřil se Vilík otci Bonaventurovi.Může být pro Vilíka Květa konečně tou pravou? Rýsuje se v Ordinaci nový pár? To vše ukáže až čas, však od pohledu se tihle dva k sobě hodí! Co myslíte vy?

Anketa

Líbili by se vám Květa s Vilíkem jako pár?

Hlasovalo 2420 lidí.


Ordinace: Sestřička Květa se zraněným Vilíkem
Zdroj: Archiv TV Nova


 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama