Aktualizováno 15.1. 2017 14:08

Odhalení tajných informací z Ordinace: Nové postavy, nové zvraty a napínavé zápletky! Co dalšího vás čeká?

Zdroj: TV Nova

Nové lásky, nová osudová setkání a také zcela nové neokoukané tváře. I takový je a bude začátek roku 2017 v Ordinaci v růžové zahradě 2. Co čeká a nemine vaše oblíbené tváře z kamenické nemocnice, a jak jim se životem zacloumají dvě krásky, které se tam chystají zabydlet? Dosud tajné informace nám exkluzivně pro vás prozradili ti nejpovolanější.

Čestmírovi se sice splnil sen o úplné rodině. Doma je ale shodou kuriózních náhod najednou přeplněno, a aby toho na něj nebylo málo, už brzy se bude muset popasovat se žárlivostí. Mimochodem, není jediný, kdo z téhle nebývale velké rodiny bude na mrtvici.

Reklama

Ordinace - 702. díl - ukázka - 2
Zdroj: TV Nova

A za Bělou přijede její bývalý manžel Eduard. "Bělu po novém roce čeká ne moc veselé období, Běla se potýká s rakovinou prsu, objeví se komplikace a nebude zvládat rodinu ani práci, a tak přijede můj bývalý manžel Eduard Valšík. Ovšem všichni budou překvapeni, když si s sebou přiveze mladou snoubenku," prozradila o své postavě Zlata Adamovská.

Běla Valšíková a Petr Štěpánek
Zdroj: TV Nova
 

Mladou snoubenku ztvární Marika Šoposká. "Jmenuje se Bibi, má čivavu, lokny, vysoké podpatky, je krásná, milá, občas na zabití, a taky je mladá, spontánní a možná to na první pohled působí, že je jednoduchá a je celkem příjemná až na jeden vztah, který má s Bělou, ten je komplikovanější,” prozradila o své postavě herečka.

 

Co dalšího vás čeká? To se dozvíte v reportáži.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

BUDETE VĚDĚT PRVNÍ: Sledujte Ordinaci nově i na Instagramu plném exkluzivního materiálu ze zákulisí!

DRSNÝ NÁSTUP V SERIÁLU: Jaká je nová postava Šárka a její představitelka Štěpánka Fingerhutová?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama