ODHALENO z nových dílů Ordinace: Andrea s Hanákem budou mít dítě?! Herci vše prozradili

Publikováno 9. 1. 2018
Zdroj: TV Nova

Andrea se už dnes večer vrací do Kamenice! Herci Radim Fiala a Klára Cibulková prozradili, co je v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 čeká. A odpověděli i na otázku, která jistě všechny zajímá – budou spolu mít miminko?

Přehrát poslední díl


Radim Fiala a Klára Cibulková, kteří hrají v Ordinaci v růžové zahradě 2 manžele Hanákovy, promluvili o tom, jestli budou mít v seriálu dítě. Představitelka Andrey Hanákové řekla, že už se několikrát ptala dramaturgů, jestli by mohli mít miminko. „Ne, to by nešlo, to by bylo moc klidné, my jsme dramatická dvojice, takže nám hoří auta, vybuchují baráky a Radim je za hrdinu,“ řekla Klára Cibulková se smíchem.


Ordinace: Andrea s Hanákem
Zdroj: Archiv TV Nova

Navíc by to nebylo dobré kvůli nemoci její postavy. Andrea totiž po svém otci zdědila neurogenerativní onemocnění – člověk s touto nemocí není schopen normálně fungovat. A její otec na tuto nemoc zemřel. „Tak dva roky zpátky jsme to i hráli, že se naše postavy rozhodli to dítě z těchto důvodů nemít. Takže tohle nám nehrozí,“ prozradila představitelka Andrey s tím, že zachraňují jiné děti a hlavně mají Filípka.

Ordinace: Richard Slonek coby Filípek Hanák - 10
Zdroj: Archiv TV Nova

Co dělala herečka Klára Cibulková, zatímco byla její postava na stáži ve Francii? „Já mám práce poměrně dost, kromě natáčení intenzivně pracuji v divadle. Takže divadlo. I když jsem měla trochu volněji...“ svěřila se.


A co čeká diváky v premiérovém díle po Vánocích dnes večer? Než si stihne Andrea s Petrem pořádně promluvit o pokračování jejich vztahu, dostane se Hanák při výjezdu do ohrožení života! Stmelí je to a bude vše odpuštěno?

Ordinace: Návrat Andrey do Kamenice
Zdroj: Archiv TV Nova

Nejen Andrea s Hanákem ale budou dnes večer zažívat krušné chvíle. Jarmila se dozví, že je Alena těhotná a neví s kým, a dá své dceři jednu velmi netradiční radu... A Tereza bude řešit, že jí Beneš ani nadále nedává malou Alžbětku, a v opilosti nabourá auto Leošovi Márovi! Tak se nezapomeňte dívat, o dramatické situace nebude nouze.

Ordinace: Leoš Mára je zpět!
Zdroj: Nova.cz


Co dalšího vaši oblíbení herci z Ordinace v růžové zahradě 2 prozradili? Podívejte se na celý rozhovor.


Premiérové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 můžete sledovat každé úterý a čtvrtek od 20:20 na TV Nova.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
don