Aktualizováno 13.3. 2017 19:40

ODKAZ BABÁKOVÉ: Bobo a Heluš z Ordinace patří k sobě! Myslíte si to také? HLASUJTE

Ordinace: Bobo s Heluš
Zdroj: Archiv TV Nova

Chvíli se nenávidí do morku kostí, chvíli po sobě šílí. Jednou rozvedení a brzy opět svoji, tak to je známá bláznivá dvojka Bobo a Heluš. Zasloužili se o nespočet humorných momentů a bránici diváků ještě procvičí. V očích kamarádky Romany Babákové patří k sobě jako milující se pár! Souhlasíte?

Přehrát poslední díl

 

 

Ne nadarmo se říká, že co se škádlívá, to se rádo mívá. Platí to od školky do dospělého života, nespočet šťastných párů jsou toho dnes důkazem. A přesně takto vnímala Romana Babáková bláznivou dvojici svých kamarádů – Boba a Heluš. Během sedmi měsíců, co s nimi mnohé zažila, ve svých očích vypozorovala, že tihle dva se milují, jen si to ještě zcela neuvědomili. Podle ní prostě patří k sobě. A svou závětí toho chce dosáhnout, přála by si, aby začali žít lepší společný život.

114

FOTO: Bobo a Heluš

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Bobo s Heluš

Hodnocení:


Zastáváte stejný názor jako Babáková, že Bobo s Heluš se opravdu milují, měli by být spolu, a v budoucnu se to potvrdí? Nebo je vaše mínění zcela opačné, tihle dva a milovat se – nemožné!

Anketa

Skutečně se Bobo s Heluš milují, jen si to ještě neuvědomili?

Hlasovalo 1756 lidí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

 

 

 

 

Nova.cz

Diskuze

14.3. | 09:24 ebbynk
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jsou oba stejně hnusni a podrazáci. Neměla jim Babákova odkázat ani zblo. Stejne ji od začátku chteli jen okrást. Ten výraz "moje nejlepši kamarádka" je hnusná lež. Krom toho Heluš nikdy žádnou kamarádku neměla. Škodila i Babetě.
reklama