ORDINACE TENTO TÝDEN: Hugo bude unesen a Marek okusí krvavou pomstu!

Publikováno 13. 11. 2017
Ordinace: K 770. a 771. dílu
Zdroj: Nova.cz

Bobovi s Heluš přijde tento týden dopis, který jim změní život! Marek bude napaden a krutě zmlácen, jde o pomstu a Terezu čeká průšvih i ponížení. Co se tento týden odehraje v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2? Zjistěte.

Přehrát poslední díl

 

Příměří, které si slíbily, se dlouho nekonalo, Běla s Terezou opět vstoupí do konfliktu. Běle bude vadit, že Tereza nesplnila její příkaz coby zkušenější doktorky, a že se nechová objektivně, do všeho projektuje své vlastní rodinné problémy. Začínají si lézt na nervy a dělat naschvály, což Eduarda trápí. Větší problém bude řešit ale hned následující den, kdy Tereza ohrozí život pacientky. Eduard bude zuřit, Ota ztratí zbytky trpělivosti. Tereza se proto poníží, aby vše uhladila... Co udělá?

Ordinace: Zoufalá Tereza
Zdroj: Nova.cz

Podvodník Kuneš nutí Huga, aby konečně realizovali plán, kvůli kterému je Hugo u Švarců. Chce spustit svůj "mástrplán". Hugovi se do toho ale nechce, protože ve Švarcových konečně našel kompletní milující rodinu, kterou nikdy neměl. Švarcovi přesto dostanou vyděračný dopis, ve kterém únosce požaduje za Huga 35 milionů korun! Souhlasil Hugo nakonec s plánem, nebo ho Kuneš skutečně unesl? 

Ordinace: Zoufalí Švarcovi
Zdroj: Nova.cz

Bibi se probouzí vedle Marka po noci plné milování a chce udělat společnou snídani, neboť to považuje za počátek vztahu, čeká ji ale studená sprcha. Marek má hrůzu z toho, že by se měl vázat. A ona si uvědomí, že ho nedokáže změnit. Co víc je čeká, odhalujeme ZDE. A na Marka si došlápnou Rusové, které před nedávnem zmlátil. Obětí se tentokrát stane on... Jak moc špatně skončí?


Ordinace: Krvavá pomsta Markovi
Zdroj: Nova.cz

Vilík se dál přátelí s malou Františkou, spojuje je láska ke kouzelnickým trikům. Jenže Květě se to nelíbí, o Vilíka nestojí, a dceři zakazuje, aby se s ním potkávala. Proto Františka uzavře s Vilíkem dohodu, on ji naučí kouzlit a ona mu poradí, jak sbalit její mámu. Zadaří se? Ve čtvrtečním díle uslyší Vilík velmi zajímavá slůvka... 


Premiérový 770. a 771. díl Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte v TV 14. a 16, listopadu od 20:20 na Nově.
 

 

 

 

Nova.cz