ORDINACE TENTO TÝDEN jen v úterý! Neštěstí u Rytířových a sblížení Vilíka s Květou!

Publikováno 16. 10. 2017
Ordinace: Kolaps Emy, selže jí srdce!
Zdroj: Nova.cz

Ema Rytířová v ohrožení života! Sestřička Radka plánuje, jak zničí Květu a Bibi čeká další nepříjemné překvapení ze strany spolubydlícího Marka. Co uvidíte tento týden v Ordinaci? Zjistěte a pozor, je změna ve vysílání!

Přehrát poslední díl

 

Milí diváci, ve čtvrtek se Ordinace v růžové zahradě 2 nevysílá, více informaci najdete ZDE. Tento týden jste mohli vidět tedy jenom úterní 763. díl s názvem Poslední kapka.


A co přinesl?

Rytíř prohledá Emě pokoj. Žádné zbytky jídla pod matrací, jak o nich mluvil Jakub, ale nenajde. Ema se vymlouvá, že Jakub se jí chtěl pomstít za rozchod. Alena, Rytíř i Jarmila řeší, co s Emou dál. Rytíř navrhuje psychiatrickou léčebnu. Emina reakce je prudká – chce odejít z domova. Rodiče se jí snaží zadržet a při krátkém přetahování Ema zkolabuje. Prožije srdeční zástavu! Po úspěšné resuscitaci je v umělém spánku. A vychází najevo zdrcující pravda...


Ordinace: Vyděšený Karel s Alenou
Zdroj: Nova.cz

Bibi zjišťuje, že Markův životní styl je poněkud uvolněný. Nemá potíže strávit každou noc s jinou ženou. Když Bibi utěšuje jednu z jeho partnerek, která na něj marně čeká, pořádně se naštve, už je toho dost! Odstěhuje se snad od něj pryč? Nebo je to naopak sblíží, když zlostí vlastně vyjádří fakt, že jí na něm záleží?

Ordinace: Vilík na návštěvě u Květy
Zdroj: Nova.cz

Květa je v práci i nadále vystavena nepřátelství. Naschvály od sester pokračují, jedna se však Radce vymkne kontrole, ohrozí život pacienta! Radka totiž navede Tien, aby na ambulanci včas neodnesla nástroje. Květa pak při záchraně pacienta s pneumotoraxem musí improvizovat – jde o život! Tien pochopí, že tento krok už byl za hranicí a přizná se Babetě. Obě pak pomáhají Květě s přípravou na hygienickou kontrolu. Samozřejmě včetně Vilíka, který se ještě věnuje Květině dceři Františce, na kterou Květa kvůli práci nemá dostatek času. Spřátelí se díky tomu konečně Babeta s Květou? A jak moc sblíží Květu s Vilíkem jeho návštěva u ní doma? Pozve ho totiž Františka!

 

 

Nova.cz