Aktualizováno 18.4. 2017 10:25

ORDINACE TENTO TÝDEN: Pravda pro Lucii a Darka, otrávený Suchý a nová doktorka?

Ordinace: K 729. a 730. dílu
Zdroj: Nova.cz

Darek s Lucií se konečně dozvědí, jestli je Bětuška jejich dítě – čeká je den, který jim může změnit život. Šárka chce strávit noc s Hanákem a rozehrává své špinavé hry! A zraněný Mázl trpí v péči Jarmily a Gustava. Co ještě vás čeká? Čtěte.

Přehrát poslední díl

 

 

Velký den Darka s Lucií je tady. Musí se dostavit na policejní stanici, kde dostanou výsledky testů DNA a zjistí tak konečně pravdu o tom, zda je Bětuška jejich dítě! Celou noc kvůli tomu nesmí, mají strach z toho, co bude. Prožívají velmi těžké chvíle, ale pravdu znát chtějí a ona přichází! Jaká bude? Změní se jim kompletně život? Ustojí to? 

Vilík se mezitím trápí, že rodině Vágnerů ublížil – svým přátelům. Je jako tělo bez duše, v práci se nesoustředí a udělá další vážnou chybu! Co se stane?
 


Šárka se chce vetřít k Hanákovi do bytu, strávit s ním noc! Předtím však musí z cesty odstranit Andreu. Ví, že by Hanáková mohla jet na seminář, kdyby jí místo uvolnil David Suchý. A tak Šárka opět jedná, Suchého otráví! 

Zraněný Mázl se bojí, co ho s věčně rozhádanou dvojicí doma čeká, jelikož se o něj nemá kdo starat, musí nastoupit oni dva. Strach byl oprávněný, střídavá péče Jarmily a Gustava ho totiž bude přivádět k šílenství, oba si totiž bezděky najdou způsob, jak ho totálně zdeptat...
 


V Kamenici se objeví atraktivní doktorka Zimová, která se pokusí svést Otu Kováře! Podaří se jí to? Ota je citově rozpolcený, podlehnout by mu možná problém nedělalo. A stane se Zimová novou posilou kamenického týmu?

Jak vše dopadne, co ještě se odehraje? Sledujte 729. zde a 730. díl 20. dubna od 20:20 na Nově.

 
 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama