Aktualizováno 20.3. 2017 11:47

ORDINACE TENTO TÝDEN: Vilíkovo zděšení! A syn Hanáka v rukou Šárky

Ordinace: Vilík se horutí
Zdroj: Nova.cz

Lucie je zoufalá: Darek chce rozchod! Intrikánka Šárka najde způsob, jak se dostat k Hanákovi domů. A Vilík má novou teorii, kdo je pravým otcem Bětky...

Přehrát poslední díl

Reklama

 

Darek se po výstupu u Čerta neobjevil celý víkend doma a Lucie s Vilíkem se ho rozhodnou hledat. I když nakonec naleznou i hotel, kde se ubytoval, Darek už tam není. Nakonec ho Lucie najde zničeného doma, přišel se rozloučit... Rozejde se s Lucií definitivně a odstěhuje se?

Vilík se v nemocnici sbliží s manželským párem a zjistí, že jejich dcera se narodila ve stejný den jako Bětuška, a také ji ošetřovali v Kamenické nemocnici. I další okolnosti ho přivedou ke vzpomínkám na den, kdy se Bětuška narodila i k děsivé myšlence - co když se celou dobu mýlí a celá situace s Bětuškou je úplně jinak! Tak moc ho to sebere, až se začne hroutit! Jaká myšlenka ho natolik vyděsí?
 


Ordinace: Hakák, Lada a Babeta
Zdroj: Archiv TV Nova

Hanákovi s Andreou mají doma na starosti Filipa, Gábina má v Německu nějaké povinnosti. Protože se to dozvěděli na poslední chvíli, nemají zajištěnou školku ani hlídání, o Hanákova syna se tak celý den stará Babeta se sestrami. Jenomže Filípek se jim ztratí! A najde ho Šárka... Využije této situace ve svůj prospěch?

Ema nastoupí do nemocnice jako sestra na gynekologii k Mázlovi. První den se zdá být jejich spolupráce dokonalá, ale druhý den se rozhoří konflikt!

Běla čeká na výsledky biopsie, bojí se recidivy rakoviny prsu a je z toho v depresi. Věci se budu vyvíjet dokonce tak špatně, že Běla nechá zavřít Růžovku!

Ordinace: Ema Rytířová nastupuje v nemocnici jako sestřička
Zdroj: Archiv TV Nova


Premiérový 721. a 722. díl ordinace v růžové zahradě 2 si nenechte ujít 21. a 23. března od 20:20 na Nově. 

 

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

KRUTÁ NEMOC JE ZPĚT: Petr Štěpánek prozradil, jak těžké je předstírat manželčinu rakovinu

VIDEO z natáčení Ordinace: Legrační kostým Emy rozchechtal štáb a zasloužil se o bouli

ODKAZ BABÁKOVÉ: Bobo a Heluš z Ordinace patří k sobě! Myslíte si to také? HLASUJTE

 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama