Aktualizováno 11.9. 2017 16:17

ORDINACE TENTO TÝDEN: Zdena se vrací do nemocnice, Ema končí u psychologa a objevuje se Charlotte!

Ordinace: Zdena s Květou
Zdroj: Archiv TV Nova

Zdena se po dlouhé době vrací do práce, má obavy. Na pomoc tak přispěchá Suchý. Marek tlačí na Bibi, aby odešla. A kvůli odborům se v nemocnici objevuje rázná zástupkyně majitele Charlotte Moreau! Co dál se bude v nových dílech dít? Zjistěte.

Přehrát poslední díl

 

Zatímco je Heluš stále v nemocnici, Bobo je na výchovu syna sám. Hugo má ve škole špatné známky, nejdou mu zejména diktáty. Bobo proto synovi vyrobí důmyslný tahák, čímž ho učí podvádět. Sblíží se díky tomu o něco víc?

Bibi má stále konflikty se záchranářem Markem, který jí pořád dává najevo, že je protekční Barbína. Obviní ho, že je bezcitný, on zase jí napadne, že je nejslabším článkem řetězu a měla by odejít... Jak dlouho ještě Bibi takovýto tlak ustojí?

Ema se přestěhovala k otci, který se snaží dohlížet na to, aby jedla, jsou z toho ale jenom konflikty. Ani Jakub u Emy neuspěje. Mázl s Jarmilou a nakonec i Alenou na Emu zatlačí, aby začala chodit k psychologovi. Půjde, jenomže má svůj vlastní plán! Jaký?

Zdena nastupuje po téměř roční pauze zpět do nemocnice a je z toho nejistá. Suchý se jí proto ujme a pomůže s prvním pacientem. Zdena ho za to pozve i s Naďou na večeři. Další plány jí ale kdosi velmi nečekaně naruší... Kdo?

Vilík organizuje jako vedoucí nově vzniklých odborů stávku sester. Na chirurgii kvůli tomu dorazí i zástupce majitele nemocnice Francouzka Charlotte Moreau. Všichni brzy pochopí, že s Charlotte nebude žádná legrace, je to bezohledná manažerka, která navíc provozu nemocnice příliš nerozumí... Co vše se stávkou a příjezdem Charlotte v nemocnici změní?

Dívejte se na premiérový 753. a 754. díl 12. a 14. září, od 20:20 na Nově.


 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama