ORDINACE TENTO TÝDEN: Zdenin mrazivý boj, krutá pravda o Hugovi a Markovo konečné rozhodnutí

Publikováno 11. 12. 2017
Ordinace: Zdena i Hugo v nebezpečí! A Marek před rozhodnutím
Zdroj: Nova.cz

David má strach o Zdenu, už několik dní nevyšla z bytu. Ani nemůže, stala se rukojmím vlastního partnera! Bobo s Heluš zjistí pravdu o povedeném synáčkovi. A Marek konečně uzavře minulost, udělá rozhodnutí i gesto, které nečeká Bibi, ani Inna... Co víc vás čeká tento týden? Bude stát za to, přesvědčte se!

Přehrát poslední díl

 

Partnerem terorizovanou Zdenu Suchou čeká její největší dosavadní boj. Despotický Andrej Martynčák ji velmi rychle zahnal na hranici života a smrti. Zbitá, přiškrcená a svázaná bude ležet na posteli ve své vlastní ložnici plná strachu a beznaděje. Najde v sobě sílu a vysvobodí se z pasti, do které před časem spadla? V úterním díle bude jasno, konec přijde, jen jde o to, jaký bude...


Švarc s Heluš marně shánění peníze na Vánoce, rozhodnou se něco prodat a přitom najdou tajný Hugův mobil, ze kterého vyplyne, že Hugo se podílel na svém únosu! Jsou zdrceni a Bobo samozřejmě zuří. Hugo se zatím snaží přesvědčit Kuneše, aby mu vydal jeho slíbenou polovinu výkupného, jenomže ten ho chce podvést a Hugo se tak skutečně ocitá v nebezpečí! Pomůžou mu jeho rodiče, i když je tak hluboce zklamal? Uvěří mu, že má nyní skutečně trable? Odpustí Bobo Hugovi, a kde skončí všechny peníze?

Ordinace: Hugo v nebezpečí
Zdroj: Nova.cz


Tereza s Eduardem se chystá do Prahy k soudu kvůli svěření Alžbětky do její péče. Jindřich má jet s nimi, ale na poslední chvíli couvne a zůstane v baru u Čerta. Tady ho najde Aloisie a do Prahy k soudu ho sama odveze, musí Terezu přeci podpořit. Soudní řízení se vyvíjí pro Terezu příznivě do té doby, než Beneš na poslední chvíli vytáhne jistou nahrávku Terezy... Jaký verdikt soudu padne a jak moc Terezu ovlivní? Uklidní se situace mezi Bělou a Eduardem, nebo Tereza opět přilije olej do ohně?

Ordinace: Inna
Zdroj: Nova.cz


Inna s Bibi se vyděsí, protože obdrží zprávu, že záchranáře srazilo auto a je to na místě, kde zasahuje Marek. V těžkém stavu je muž vezen do nemocnice. Obě se skoro zhroutí při čekání, zda je to Marek, nebo ne. Ovšem, co pak vyvede Inna, když uvidí Marka živého, překvapí všechny okolo. Následné události přivedou Marka k definitivnímu rozstřelu celé situace a vyrovnání s minulostí. Udělá něco, co nečeká ani Inna, ani Bibi. Opustí je obě? Vybere si jednu? Jasné je jedno, celá situace bude velmi dojemná.


Klíčový a dramatický 778. a 779. díl Ordinace v růžové zahradě 2 si nenechte ujít 12. a 14. prosince večer na Nově.
 

 

 

Nova.cz