Ordinace V PŘEDPREMIÉŘE: Zdena na pokraji života a smrti. Zbitá, svázaná a v přítomnosti pistole! FOTO

Publikováno 9. 12. 2017
Ordinace: Zmlácená, týraná a svázaná Zdena Suchá - 9
Zdroj: Archiv TV Nova

Tvrdé rány do obličeje, škrcení i neustálé ponižování. Tím vším si v Ordinaci Zdena Suchá nyní prochází. Už má tělo plné modřin, podlitiny v obličeji a ve tváři strach a bolest. A bude hůř…

Přehrát poslední díl

 

Krutého týrání se na Zdeně dopouští její partner, hokejista Andrej Martynčák, který s každým dílem zachází dál a dál. A už příští týden v úterý dojde k nejhoršímu… „Zdena už je úplně na dně. U Martynčáka našla revolver a ví, že situaci nechala dojít moc daleko. Bude chtít utéct, ale Martynčák ji zastaví. Pohádají se tak, že Zdena bude dokonce prosit, aby ji zabil,“ prozrazuje jindy půvabná a usměvavá herečka Dana Morávková s tím, že na tohle natáčení se nedá zapomenout.

Ordinace: Zmlácená, týraná a svázaná Zdena Suchá - 4
Zdroj: Archiv TV Nova


Bylo to těžké, myslím pro nás pro všechny. Jindy je na place dobrá nálada a padají vtípky ještě chvilku před klapkou. Tehdy se nesmál nikdo. Snažila jsem se to zahrát, jak nejlépe jsem uměla. A můj kolega Ján Jackuliak byl tak přesvědčivý, že z něj opravdu šel strach, i když jinak je to fajn člověk,“ vzpomíná představitelka Zdeny. „Počítám s tím, že budu v myslích diváků zapsaný jako negativní postava. Na jednu stranu jsem rád, protože je co hrát, na druhou se, řeknu to popravdě, bojím reakcí,“ přiznává bez okolků představitel Martynčáka herec Ján Jackuliak.

19

Domácí násilí v Ordinaci se stupňuje: Zmlácená, týraná a svázaná Zdena Suchá!

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Zmlácená, týraná a svázaná Zdena Suchá - 6

Hodnocení:„Prozradím, že výstřel skutečně padne. Diváci se myslím mají opravdu na co těšit,“ dodává herečka. Kdo vystřelí? Zabije Martynčák Zdenu, nebo Zdena Martynčáka? Jak tohle dopadne, uvidíte v novém díle Ordinace v růžové zahradě 2 už příští týden 12. prosince!

 


 

Nova.cz