Aktualizováno 6.6. 2018 13:33

Osudový muž: Vojta, nebo Marek. Který patří k Bibi podle vás? Dejte mu hlas, třeba to klapne

Ordinace: Bibi s Markem a Bibi s Vojtou, který je ten osudový?
Zdroj: Nova.cz

I když je provdaná za Vojtěcha Kratochvíla, její srdce patří Markovi Doležalovi. Bibi se na své cestě za láskou ztratila. Od jednoho myšlenkami i srdcem běhá k druhému, a city se v ní jen zmítají. Oni ji milují oba dva. Osudový může být však jenom jeden, který je to podle vás?

Přehrát poslední díl

 

Poté, co ji skoro u oltáře nechal Eduard Valšík, vstoupili jí do života hned dva významní muži, kteří její city vzali rovnou na centrifugu. S Markem zažila vášnivou lásku, s Vojtou romantickou. Marka miluje, jistotu u něj ale nenašla. U Vojty jí má dostatek, jenomže ho má "jen" ráda. Myslela si, že svatba s ním vše vyřeší, ona se uklidní a s postupem času se pro ni stane tím jediným. Místo toho se ale hned ve svatební den políbila s Markem a zopakovala to ještě několikrát poté.

Když našel odvahu jeden, vykašlat se na vše a být spolu, tak ji ten druhý zrovna neměl, nebo mít nemohl. A tak se Bibi přemlouvá, že po rozchodu s Innou svobodný Marek pro ni ten pravý už není a s Vojtou je šťastná.

128

Galerie: Kdo se k Bibi z Ordinace hodí víc – Marek, nebo Vojta?

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Marek, Bibi a Vojtěch

Hodnocení:


Odstěhovat se s Vojtou do jiného města, co nejdál od Marka, by Bibi jen prospělo a její manželství by konečně mohlo nabrat ten správný směr. Jenomže odjezd znamená naučit se bez Marka žít, a pouto k němu je tak moc silné... A co oni? Milují ji oba dva.

Nyní opět nastává příležitost se znovu rozhodnout a definitivně. Bibi může začít žít v daném vztahu od začátku a naplno. Jenom si vybrat. Máte v tom jasno alespoň vy? Který je pro Bibi ten pravý?

Anketa

Který muž je pro Bibi tím pravým, jediným a osudovým?

Hlasovalo 17255 lidí. 

Nova.cz

Diskuze

7.6. | 01:01 slivovicka
12
Náhlasit nevhodný komentář
Tahle dějová linka mě baví. Doufám, že bude pokračovat i po prázdninách a že herci ze seriálu neodejdou. Jinak samozřejmě fandím Bibi a Markovi, fandím takové žhavé lásce, co musí přes překážky. Vojta je nudný a navíc žárlivec. Podle mě ho Bíbi vůbec nemiluje.
6.6. | 15:43 domcapipe21
Komentář je nevhodný a automaticky skrytý
6.6. | 15:27 jsemzlaazakerna
-22
Náhlasit nevhodný komentář
Tahle love story už začíná být nudnáááááá...