Aktualizováno 26.7. 2017 15:53

PÁRY V NOVÉ SEZONĚ Ordinace: Kdo to dá do kupy? Některé jsou správné! Hlasujte

Ordinace: Bibi, Marika, Jonáš, Hanák a Adam
Zdroj: Nova.cz

Vilík s Květou, Bibi s Kovářem, Marika s Jonášem? Po vztahových peripetiích se na sklonku dvanácté sezony Ordinace v růžové zahradě 2 některé páry rozpadly i rozdělily, vznikli tak svobodní jedinci toužící po další spřízněné duši. A s příchodem nových tváří v nadcházející třinácté sezóně by se v Kamenici mohli utvořit dvojice zcela nové. Tady jsou možnosti!

Kdo a s kým by to mohl dát po prázdninách dohromady? Tady je několik dvojic, které by se k sobě mohly hodit. A pozor, mezi některými vskutku jiskra přeskočí! Jak moc intenzivní a na jak dlouho, to se teprve uvidí.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

♦ Vilík Brouček a Květa Hrzánová

Ordinace: Vilík a Květa
Zdroj: TV Nova

Zakoukal se do ní a na první pohled zamiloval. Kvůli ní chce dokonce odložit svůj nástup do kláštera. Vůbec ji nezná, diváci ještě také ne, proto to zní bláznivě. O tom už ale láska je, nebo ne?

 ♦ Tien Nguyen a nový medik Jonáš 

Ordinace: Tien a Jonáš
Zdroj: Archiv TV Nova

Exotická kráska a laskavá holka. Po boku sestřičky Tien by diváci rádi viděli stejně hodného člověka. Jonáše prozatím neznají, od pohledu to fajn kluk ale je. Tak co myslíte, přijde do Kamenice, aby dobyl srdce právě této dámy?

 

 

♦ Marika Lukáčová a Adam Svoboda

Ordinace: Adam s Marikou
Zdroj: Archiv TV Nova

Odloudila Otu Kováře od rodiny, aby se ve finále rozešli, protože upřednostnila kariéru. Marika v očích kolegů nebude mít v nové sezoně moc pochopení, pocítí všeobecnou nemilost. A jediným, kdo ji vždy chápal a chápat bude, je kamarád Adam. Má svou milovanou Nicky, se kterou tvoří harmonickou dvojku, všichni ale víme, jaká Marika umí být. Svede kamaráda a zamiluje se znovu? Viděli byste je vedle sebe rádi?
 
 

♦ Bibi Mrázková a Petr Hanák

Ordinace: Bibi a Hanák
Zdroj: Archiv TV Nova

Petr sice svou manželku Andreu miluje, přesto ji nedávno dokázal podvést se Šárkou. Andrea proto odjela na stáž do Francie, aby jim odluka pomohla zjistit, co cítí, zahojila jizvy a zažehnala krizi. Jenomže jim může ukázat i to, že k sobě již nepatří. Bibi je velmi dobrotivá a brzy, když bude třeba, odhodí svou "růžovou křehkost" a ukáže svou drsnější stránku, což má Hanák na ženách rád. Hodili by se k sobě, co myslíte? ♦ Bibi Mrázková a Ota Kovář
Ordinace: Bibi a Ota
Zdroj: Archiv TV Nova

A co kdyby se dali dohromady zrovna tihle dva? Usměvavá, energická, vlídná Bibi, která touží po rodinném krbu by se k Otovi mohla perfektně hodit a konečně mu dát to, po čem tak touží. Co myslíte?
♦ Jarmila Kočková a Gustav Kalina
Ordinace: Herci Petr Oliva a Jana Paulová
Zdroj: Archiv TV Nova

Co se škádlívá, to se rádo mívá. A protiklady se přitahují. Jen na základě těchto dvou přísloví by se k sobě hodili. Jsou stejně blázniví, jen každý po svém. A už toho společně hodně zažili, byť si myslí opak.

 

 

♦ Zdena Suchá a David Suchý

Ordinace: Zdena s Davidem
Zdroj: Archiv TV Nova

Ona má přítele Andreje, on přítelkyni Naďu, jsou v rozvodovém řízení kvůli nevěrám, kterým si ublížili a odcizení. Avšak pořád to je ta Zdena a ten David, dvojice, která si vždycky bude blízká, která se vždycky bude mít ráda, takže si k sobě znovu cestu může najít. Co myslíte, stane se to, nebo už je pro ně opravdu pozdě?

 

Anketa

Kterou dvojici byste v nových dílech rádi viděli spolu?

Hlasovalo 4492 lidí.

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama