Publikováno 18. 3. 2018

POKUS O SEBEVRAŽDU v Ordinaci: Kdo si sáhne na život? V zoufalé situaci je hned několik žen

Ordinace: Kdo se pokusí o sebevraždu?
Zdroj: Nova.cz

Obdobím těžkých životních zkoušek prochází momentálně hned několik postav seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a jedna z nich podlehne zoufalství natolik, že se rozhodne sprovodit se z tohoto světa. Možná za tím bude stát i důvod zcela jiný, potřeba velkého zájmu i péče... Koho se podle vás bude týkat pokus o sebevraždu, kdo je tak moc na dně?

Přehrát poslední díl

 

Andrea Hanáková je už delší dobu psychicky na dně a není se čemu divit, vždyť žije s vidinou toho, že se z ní pomalu stává nesamostatný člověk, napůl invalida odkázaný na pomoc druhých, a kterému ke všemu hrozí demence. Je moc hrdá na to smířit se s tímto bolestivým faktem a ke všemu ji přepadává deprese. Rozhodne se snad k radikálnímu zoufalému kroku ona, nebo se předávkuje léky omylem?

V zoufalé situaci je také Inna, Markova manželka. Někde hluboko uvnitř ví, že s ní je její muž jen sporadicky, i když tvrdí opak, její bratr je také v nemocnici a nikoho jiného už nemá. Každý den čelí tomu, že se bez Markovy pomoci neobejde, je na něj nyní odkázaná a její silná vůle tak začíná polevovat. Uvidí snad, jak moc se Marek trápí kvůli zasnoubení Bibi a ublíží jí to? Nebo spáchá demonstrativní pokus o sebevraždu, aby strhla jeho pozornost? Nebo si řekne, že už mrtvá vlastně byla a měla být a pokusí se z tohoto světa odejít?

Tereza Valšíková také neprožívá šťastné období. Neustále bojuje s manželem o dcerku, kterou nevídá a moc se jí po ní stýská. Jako lékařka stále chybuje a je si vědoma, že profesně za moc nestojí. A taky občas pije. Má však silnou oporu v Leošovi Márovi, jak ale diváci Ordinace vědí, on ji prozatím jen využívá. Dozví se snad Tereza pravdu o tom, že je jen hračku v rukách manipulátora a bude to pro ni poslední hořkou kapkou? Nebo pro ni blížící se soud o dceru nedopadne dobře a bude to ona, koho beznaděj nakonec přemůže?

Anketa

Kdo si myslíte, že se pokusí o sebevraždu?

Hlasovalo 4161 lidí.

 


 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama