POSLEDNÍ DÍL ORDINACE v tomto roce: VÁNOCE, zpráva pro Alenu měnící život, návrat z minulosti a ještě víc!

Publikováno 14. 12. 2017
Ordinace: Vánoční díl
Zdroj: Nova.cz

Vilík má zodpovědný úkol: musí dokázat Františce, že Ježíšek existuje... Alenu čeká na Štědrý den nečekané překvapení, stejně jako na diváky v novém a zároveň posledním díle před Vánoci, opět se setkají s velmi známou postavou z minulosti. A v Kamenici se budou slavit Vánoce! Komu se splní přání a komu naopak?

Přehrát poslední díl

 

Alena si vzala službu na Štědrý den, protože ho vlastně nemá s kým strávit. A dá Mázlovi dárek – svetr, který mu koupila ještě předtím, než se rozešli. Ten však ještě plný bolesti dárek vyhodí. Jakub jde obdarovat Emu a vyzná jí lásku, chtěl by, aby se k sobě zase vrátili. Čeká pak napjatě, jak se Ema rozmyslí. Ta ho mile překvapí, když za ním na Štědrý večer přijde a vrhne se mu kolem krku! Když je Mázl vidí šťastné, vytáhne z odpadků svetr od Aleny a pospíchá za ní do práce, aby ji pozval k nim domů, ke stolu. Ta je mile překvapená a souhlasí. Do cesty se jí však postaví nečekaná zpráva, kterou obdrží, změní vše...

Ordinace: Mázl s Alenou
Zdroj: Archiv TV Nova

Františku konečně pouští z nemocnice domů a všichni se těší na sváteční večer. Ale Františka prozradí, že nechala v nemocnici dopis pro Ježíška jako test – když jí splní přání v něm napsané, bude to důkaz, že existuje. Vilík a všechny sestry marně dopis hledají. Vilík aniž by tušil, Františce přání splní...

Ordinace: Vilík s Františkou
Zdroj: Archiv TV Nova

Tereza se hroutí, protože Beneš dceři Alžbětce nepředal dárky, které jí poslala. Navíc má v nemocnici službu a Kovář ji pořádně dusí. I přes prvotní peripetie s jedním pacientem se na ni konečně usměje štěstí a prožije s Bělou, Eduardem a ostatními poklidný sváteční večer. Po něm se však rozhodně tajně odjet do Prahy a přinutit exmanžela, aby jí dovolil předat Alžbětce dárky... Vše se zvrtne a Tereza skončí opilá v nonstopu, kde si k ní kdosi přisedne... Pro diváky seriálu velmi známá a vskutku nečekaná tvář!

Ordinace: Smutná Tereza
Zdroj: Archiv TV Nova

Premiérový a zároveň poslední díl Ordinace v růžové zahradě 2 v tomto roce si nenechte ujít 19. prosince od 20.20 na TV Nova. Nese název V hodině dvanácté a bude plný dárků.

 

 

Nova.cz