Aktualizováno 19.7. 2017 16:02

POZNÁTE JI: Její slavná máma je doktorka z ORDINACE! O koho jde?

Herečka Anna Kulovaná s dcerou Žofií - 7
Zdroj: Profimedia

Rozpoznáte v ní její maminku, lékařku ze seriálové nemocnice? Máma světlovlasého andílka jménem Žofie má taktéž blond vlasy a modré oči. V oblíbeném seriálu vystupovala jako cílevědomá doktorka, která se dobrovolně vzdala rodičovské role, šla na potrat. V reálném životě tomu bylo právě úplně naopak, kariéra šla stranou a rodina na první místo. Takhle se dnes má a vypadá Erika Jánská, dvojnásobná maminka.

Psal se rok 2012, když se v Kamenici objevila půvabná, hodná a mladá doktorka Erika Jánská, dcera Martina Jánského v podání Vladimíra Kratiny. S postupem času se zamilovala jak do své práce – vedla oddělení plastické chirurgie, tak do kolegy MUDr. Šimona Žáčka (Saša Rašilov). Po roce však přišel všemu konec, Erika nečekaně otěhotněla a jelikož se na roli matky necítila být připravená, chtěla dál budovat dobře rozjetou kariéru, rozhodla se pro potrat, což byl kámen úrazu v jejím vztahu se Šimonem.

Anna jako Erika se seriálovým přítelem Šimonem

Šimon a Erika konečně spolu!


Rozešli se, ona z Kamenice odjela. V té době byla její představitelka herečka Anna Kulovaná těhotná a směřovala na mateřskou dovolenou. Následně se jí a jejímu partnerovi narodila druhá dcera Vojtěška, o tři roky starší Žofie tak dostala ségru!

Anna s dcerou Žofií
Herečka Anna Kulovaná s dcerou Žofií - 5
Zdroj: Profimedia


Herečka o sobě tvrdí, že ačkoliv je velmi pohodový člověk, jako máma je prý velmi úzkostná. V současné době se opět pomalu navrací do pracovního shonu, měla by brzy zazářit ve filmové komedii a narazit na ní můžete na divadelních prknech, kde se objevuje stále a stále častěji. A kdo ví, třeba jednou u Běly na chalupě na dveře opět jako Erika zaklepe...

112

POZNÁTE JI: Takhle dnes vypadá doktorka Erika Jánská!

Zdroj: Profimedia

Herečka Anna Kulovaná s dcerou Žofií - 2

Hodnocení:

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

 

Nova.cz

Diskuze

20.7. | 07:24 adnachiel
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Vojtěška je pícnina, kterou se krmí dobytek. Dát takové jméno dítěti je poněkud....blbé.