Publikováno 7. 8. 2017

VIDEO: POZNÁTE POTÁPĚČE? Je to vtipálek a seriálový taťka!

Zdroj: TV Nova

Tento herec, co miluje výzvy i adrenalin, vás provádí seriálem Ordinace v růžové zahradě 2 od jeho úplného začátku. V současné době vychovává svého potomka, studuje medicínu a žije v domě s Čestmírem Mázlem! Už tušíte, o kom je řeč?

Léto vybízí k různým radovánkám a samozřejmě odpočinku. Někteří si užívají poklidnou dovolenou v podobě válení na pláži, jiní upřednostňují cestování a poznávání nových krajů i míst a jsou i tací, kteří se po hlavě vrhají do různých výzev a netradičních zážitků, mezi milovníky adrenalinu patří právě mladý herec Láďa Ondřej známý z Ordinace jako Jakub Mázl. Loni si užíval krásy Vietnamu, letos odcestoval na Bali a spojil všechny tyto dovolenkové elementy do jednoho, no a prvně se dostal do role opravdového potápěče. Dle videa i fotek si to náramně užil, jinak to ani nejde! A se svým zážitkem se hned pochlubil na sociální síti. Paráda:

16

GALERIE: Ladislav Ondřej

Zdroj: Instagram

Ladislav Ondřej

Hodnocení:Nejen na Jakuba Mázla a další oblíbence se můžete těšit opět v dalších premiérových dílech seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 už 22. srpna od 20:20 na Nově!


 

Mohlo by vás zajímat

 

 

 

aso

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama