´PRAVDA´ O DÍTĚTI: Co uslyší Mázl od Aleny ve čtvrtek? PROZRAZENO!

Publikováno 9. 1. 2018
Ordinace: Alena říká Mázlovi o dítěti, ale co? - 5
Zdroj: Nova.cz

Čekám s tebou dítě. Jsem těhotná. Čekám dítě a nevím, zda je tvoje, nebo Rytířovo... Kterou tuto větu uslyší už ve čtvrtečním díle Čestmír Mázl od milované Aleny? Jaká bude její pravda? Zjistěte už nyní.

Přehrát poslední díl

 

Alena nosí pod srdcem dítě a moc by si přála, aby bylo Čestmírovo, proč je to jen přáním a ne pravdou, je kvůli nevěrné noci. Noc strávená s exmanželem Karlem Rytířem ji bude stát ještě draho. Nechránila se a rázem ublížila Čestmírovi i sobě, nakonec i Karlovi. Udělala chybu, kterou si ještě dlouho neodpustí, na lítost však momentálně nemá čas. Brzy si jeden z nich všimne, že je těhotná, musí jednat.

Miluje Čestmíra Mázla a žít chce po jeho boku. Však říct mu pravdu o tom, že neví, čí je to dítě, nedokáže. Mázl Rytíře nenávidí, byla by to přímá cesta k odloučení. Proto mu zalže a ve čtvrtek mu poví "svou pravdu": „Čekám s tebou dítě,“ vyjde z Aleniných úst! A nic víc…

17

Galerie: Alena řekne Mázlovi o dítěti

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Alena říká Mázlovi o dítěti, ale co? - 1

Hodnocení:

Jaká bude reakce Mázla? Na tu si už budete muset počkat a sledovat premiérový 782. díl Ordinace 11. ledna, galerie ale napoví. Kdy a jak se Mázl dozví o skutečné pravdě – že jeho největší sok a člověk, kterého nesnáší, by mohl být otcem dítěte, které nyní čeká žena, jenž miluje? Zní to divoce, a ještě divočejší budou nové díly, které to odhalí, tak se dívejte.

 

Nova.cz