Publikováno 8. 11. 2017

Proč chodí Dana Morávková z natáčení v slzách? Promluvila o hrůzách, které Zdenu Suchou ještě čekají!

Zdroj: TV Nova

Postava Zdeny Suché, v současné době v seriálu Ordinace prochází pekelnými chvílemi kvůli domácímu násilí. Martynčák ji uhodil a v novém díle se na ni dopustí ohavné věci! Tím hrůzy pro Zdenu ještě nekončí, její představitelka prozradila dění z nadcházejících dílů, která nejsou snadná ani pro ni.

Přehrát poslední díl

 

Prostřednictvím živých chatů s tvářemi seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 mohou diváci herce vyzpovídat a dozvědět se tak podrobnosti z připravovaných dílů, ale i ze životů protagonistů. Tentokrát to byla Dana Morávková, představitelka doktorky Zdeny Suché, kdo divácké dotazy zodpovídal.

Ordinace: Domácí násilí v životě Zdeny Suché - 3
Zdroj: Nova.cz

Nejčastější otázkou bylo, kdy se Zdena vzchopí a konečně se postaví svému příteli, Andreji Martynčákovi, který ji už delší dobu psychicky i fyzicky týrá. „Ještě to bude nějakou dobu trvat a bude hůř,“ vyděsila diváky herečka. Ta také naznačila, kdy už trýznění skončí. Více v čase 14:45!

Jeden z diváků Daně Morávkové napsal, že role týrané Zdeny je pro ni nedůstojná. Co na to odpověděla? (10:05)

117

FOTO: Domácí násilí v životě Zdeny Suché

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Domácí násilí v životě Zdeny Suché - 5

Hodnocení:„Zaplať pánbůh, já jsem se nikdy v životě do podobné situace nedostala a věřím, že ani nedostanu. Zdena to nemá vůbec jednoduché, stydí se to někomu říct, protože má pocit, že je to svým způsobem i její vina,“ odpovídala herečka na otázku, zda má nějaké osobní zkušenosti s tématikou domácího násilí a vysvětlovala chování Zdeny. (11:30)

Dana Morávková také diváky vzala do maskérny seriálu. Podívejte se, jak to tam vypadá! (18:30)„Ve čtvrtek, 9. listopadu, to bude v Ordinaci hodně drsný, když se ten díl dotočil, odcházela jsem domu samá modřina,“ lákala herečka diváky nakonec. 

Oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě sledujte každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově a držte Zdeně palce, bude to potřebovat.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.