PROSINEC V ORDINACI: Zdena v ohrožení života, láska Marka a ještě jeden překvapivý návrat! Co víc vás čeká?

Aktualizováno 1.12. 2017 16:00
Ordinace: Prosincové díly
Zdroj: Nova.cz

Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 by si vyvrcholení sezony neměli nechat ujít. Nové díly ke konci roku zaručují koktejl emocí, vskutku nečekané momenty a příběhy, o kterých si budete ještě dlouho vyprávět.

Přehrát poslední díl

Marek, Bibi a Inna

Ordinace: Marek s Innou
Zdroj: Nova.cz

Jen co si přiznal, že mu na Bibi skutečně záleží, má ji rád a započal s ní vztah, objevila se jeho manželka Inna Lysenko Doležalová, o které si myslel, že zemřela při bombardování na Ukrajině. Marek by chtěl nechat minulost za zády a začít nový život s Bibi, ale nejde to. Innu miloval a s její "smrtí" se dosud nesmířil. A teď je tady, živá a co víc, rozhodně mu není lhostejná. Marek se bude muset rozhodnout. Bude Markovo vzplanutí pro Innu jen jednorázová záležitost, nebo v něm probudí dávný cit a minulostí bude právě Bibi? Ta už ví, jak mocné jsou bývalky a že stará láska nerezaví...

Mázl, Alena, Rytíř

Ordinace: Alena Rytířová
Zdroj: Archiv TV Nova

Dozvuky nevěry v životě Mázla jen tak nevymizí. Čestmírovi na Aleně stále záleží, jenomže bolest je pořád silná. Nedokáže pochopit, jak ho mohla podvést zrovna s Rytířem, nedokáže s ní pořádně komunikovat a nedokáže s ní být v jednom bytě.... Přestože ji miluje jako už dlouho nikoho nemiloval. Rytíř vycítí šanci a nehodlá se vzdát myšlenky nového vztahu s Alenou. Alena se bude muset rozhodnout, co dál. Navíc obdrží zprávu, která jí změní život!

  

Tereza a Beneš

Ordinace: Tereza s pacientem
Zdroj: Archiv TV Nova

Terezu čeká soud s Benešem o jejich dceru Alžbětku. Má se rozhodnout o tom, jestli ji dostane do péče... Zoufalé i chybové jednání Terezy bude pod tlakem soudního procesu jen pokračovat, což přinese celé rodině další starosti. A do života jí vstoupí někdo, koho diváci Ordinace moc dobře znají! Těšit se tak mohou na další velký návrat postavy z minulosti! Bude to snad syn Beneše Lukáš? Nebo někdo jiný?


Švarcovi

Ordinace: Hugo
Zdroj: Archiv TV Nova

Bobo s Heluš zjistí pravdu o únosu Huga! Za vším stál jejich syn, kterého milují. Šokující odhalení povede ke spleti dramatických a emočních událostí, kdy se Hugo skutečně ocitne na prahu nebezpečí...


Zdena, Martynčák a Suchý

Ordinace: Domácí násilí v životě Zdeny Suché
Zdroj: Archiv TV Nova

Zdena bude litovat, že dala Andrejovi druhou šanci. To, co dosud zažila, je absolutně nic proti tomu, co ji v prosincových dílech čeká. Zažije absolutní strach, bolest, ponížení... Fyzický útok na ni bude, bohužel, drastický. Z Andreje se totiž vyrýsuje šílený násilník! Dny jejího teroru přicházejí... Přežije? Nebo ho bude muset zabít, aby se zachránila?


 

Květa, Františka a Vilík
Vilík dostal výpověď a musí si najít novou práci. A nebyl by to Vilík, aby v nové práci neudělal pěkný průšvih. Všechno zlé je ale pro něco dobré, nová práce ho paradoxně zase přivede do cesty Hrzánovic holkám.

Ordinace: Vánoce
Zdroj: Archiv TV Nova


VÁNOCE

Nejkrásnější svátky v roce neminou ani kamenické hrdiny. Kdo a s kým bude trávit Štědrý večer, jaká přání se splní, která zůstanou bolestně neuskutečněná, u koho doma vzplanou nové i staré city? To ukáže až vánoční čas v nových dílech.

Buďte u toho s námi!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz