Prozrazeno z Ordinace: Co čeká Bibi s Markem po společné noci?

Publikováno 10. 11. 2017
Ordinace: Bibi s Markem - 2
Zdroj: Nova.cz

Bibi s Markem podlehli vzájemné přitažlivosti a strávili spolu noc. Co se bude dít po probuzení? Vznikne v Ordinaci v růžové zahradě 2 nový a dlouho očekávaný pár? Tady je odpověď.

Přehrát poslední díl

 

Bibi se probouzí po milování vedle Marka a je šťastná, předpokládá, že společná noc povede k dalšímu sblížení a je začátkem vztahu. I když ví, že Marek je sukničkář a nechce se vázat, myslí si, že s ní to bude jinak. Hluboce se mýlí. A hned u snídaně ji bude čekat studená sprcha.

„Já bych chtěl, aby to zůstalo tak, jak to bylo,“ zpraží ji Marek, když mu servíruje dobroty na stůl se slovy, že ráda vaří a ještě radši je, když to jejímu klukovi chutná.

Všechny naděje i představy, radost, vše je rázem pryč. Stačí jedna věta a výraz v obličeji Bibi se z blaženého mění v zahořklý. Marek tuší, že je zle a snaží se situaci zachránit: „Bylo to fajn, rád bych si to i zopáknul. Ale, vždyť jsem ti vysvětloval, že já se nechci vázat. Prostě nejsem připravenej začínat nějakej vztah.“

17

FOTO: Bibi s Markem po společné noci

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Bibi s Markem - 1

Hodnocení:Slzy Bibi neminou a Marek v průběhu dne pochopí, že udělal chybu. Přizná se i Hanákovi. „Sem debil.“ Bibi se bude chtít odstěhovat ze šéru a přestane s ním komunikovat.

Změní Marek svůj názor a zkusí nový vztah? Nebo je sblíží událost, kdy bude Marek napadnut, což je následek jeho předešlé rvačky? Dívejte se v novém díle v úterý 14. listopadu od 20:20 na Nově.
Ordinace: Napadnutý Marek
Zdroj: Archiv TV Nova

 


 

 

Nova.cz