Aktualizováno 15.7. 2013 17:25

První série Ordinace v růžové zahradě každý všední den na Nově!

Ordinace 1 - úvodní foto - 2
Zdroj: Archiv TV Nova
Témata:

Od 24. června můžete každý všední den sledovat seriál Ordinace v růžové zahradě od jeho samého začátku! Vybavujete si ještě sympatického doktora Michala Šebka? Energickou lékařku Gitu Petrovou? Nebo usměvavou sestřičku Kamilu Váchovou? Zavzpomínejte s námi na počátky divácky oblíbeného seriálu z lékařského prostředí.

Nejúspěšnější český seriál z prostředí gynekologie a pediatrie ověnčený mnoha oceněními se vrací ke svým začátkům. Každý všední den se od 17.30 hodin budete setkávat s osudy svých oblíbených hrdinů v čele s Danielou Šinkorovou, Petrem Rychlým, Lindou Rybovou, Romanem Zachem či Davidem Prachařem.

Po odvysílání reprízovaného dílu v TV se můžete těšit na jeho rekapitulaci na našem webu, ve které vám shrneme nejdůležitější okamžiky. Rekapitulace a odkazy na celé díly najdete ZDE!

Dívejte se.

 

Staňte se fanoušky Ordinace na Facebooku

Lukáš Vrtílek pro SLAVICA s.r.o.

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

2.9. | 15:35 Martina
1
Milá Novo, laskavě nemystifikujte lidi tím, že si něco shlédnou zdarma, když ...
29.12. | 18:15 Silvia
-1
Dobrý deň chcem sa opýtať či po odvysielaní všetkých dielov prvej série budete ...
29.12. | 18:15 Silvia
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrý deň chcem sa opýtať či po odvysielaní všetkých dielov prvej série budete vysielať aj ordináciu v ružovej záhrade 2 od samého začiatku ? Už vopred ďakujem za odpoveď
11.10. | 13:37 Miluška
0
Náhlasit nevhodný komentář
jsem hrozně ráda že jste mi vrátily Ordinaci v Růžové zahradě 1,a věřím že budete opakovat Ordinaci 2 též od začátků.Udělali jste mi velkou radost.Zdravím tímto všechny herce ale přesto mám oblíbenou jednu herečku a je to Daniela Šinkorová
2.9. | 17:50 Hanka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Milane, ordinace 1 určitě je v každý všední den, pokračuje i po prázdninách, myslím kolem 4,5 odpoledne, koukněte se do programu :)
2.9. | 15:35 Martina
1
Náhlasit nevhodný komentář
Milá Novo, laskavě nemystifikujte lidi tím, že si něco shlédnou zdarma, když jsou automaticky nuceni platit!
5.8. | 09:51 Milan
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrý den, budete vysílat i po prázdninách ORDINACI V RŮŽOVĚ ZAHRADĚ 1? Děkuji předem.
22.6. | 11:51 Nikii
0
Náhlasit nevhodný komentář
No, tak to je skvělá zpráva, že vrátíte na obrazovky můj oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 1. To si nesmím nechat ujít. Děkuji za to, že jste se rozhodli udělat reprízu. :)