Aktualizováno 21.4. 2017 16:33

První KVĚTNOVÉ DÍLY ORDINACE: Mezi kým to nečekaně zajiskří, a naopak? Co se bude dít?

Ordinace: První květnové díly, mezi kým to zajiskří a naopak?
Zdroj: TV Nova

První Máj klepe na dveře, měsíc lásky přichází. Ponesou se první květnové díly Ordinace v růžové zahradě 2 také v tomto duchu? Ano! Diváky čeká nejedno vášnivé vzplanutí, ovšem romantické chvilky také vystřídají ty trpké.

Přehrát poslední díl

Reklama

 Eduard, Bibi a Běla

Ordinace: Eduard s Bibi, a s Bělou
Zdroj: Nova.cz

Říká se, že stará láska nerezaví, a přesně touto myšlenkou se bude zabývat Běla s Eduardem! Bělina nemoc, její operace, kterou si Eda vzal osobně na starost, jeho péče o ni: rozhovory, vzpomínání, staré výtky i pochopení, to vše je jen sblížilo, a bude dál. Pochopí to oba, že se najednou děje něco, co už čistým přátelstvím není. Znovu objevená vzájemná přitažlivost povede k polibku! Vzplanou znovu staré city naplno? Ovšem, co Edova snoubenka Bibi? Eda se tak rázem ocitne ve stejné kůži jako Ota Kovář – mezi dvěma ženami.

 Marika, Ota a Kateřina

Ordinace: Ota mezi dvěma ženami
Zdroj: Nova.cz

Kateřinu čekají starosti s nemocným otcem, který za ní přijede do Kamenice, aby jí oznámil svůj vážný zdravotní stav. Přitíží se mu a skončí na sále. Celá neblahá situace povede k nečekanému sblížení Mariky a Kateřiny! A to samozřejmě ovlivní vztahy uvnitř tohoto milostného trojúhelníku – odhalíme, že definitivně skončí. Dostane Ota kopačky? Nebo si pro svůj život zvolí Mariku, které nedávno vyznal lásku. Či mu dojde, že se mýlil a právě s Kateřinou je skutečně šťastný. Budete to na začátku května vědět.

 Bobo, Heluš a Adler

Ordinace: Heluš s Adlerem
Zdroj: Nova.cz

Heluš Adlera okouzlila hned v prvních chvílích jejich seznámení a svůj nový objev bude dál bojovat, a to doslova. Heluš se totiž bránit nebude a Bobo zpozorní! Milostný románek vdané Heluš by totiž mohl rychle vést k porušení pravidel dědictví od Romany Babákové, a to znamená jediné – nulové konto. Zatímco si Heluš bude užívat pozornost i náruč Adlera, Bobo bude jednat a přijde na dost zásadní věc, a za tu si i ruce ušpiní…
 
Vilík

Ordinace: Vilík Brouček
Zdroj: Archiv TV Nova

Vilík učiní rozhodnutí, které diváky až tak moc nepřekvapí, ovšem Babetu, Lucii i Darka ano. A to tak moc, že se rozhodnout Vilíkovi najít nový životní impuls – ženu. A podaří se! Jenomže…

 Andrea, Hanák a Šárka

Ordinace: Andrea a Hanák
Zdroj: Archiv TV Nova

Platonicky zamilovaná, psychicky nestabilní Šárka Hanákovým zavaří, kvůli ní to v harmonickém manželství zaskřípe, a to pořádně...


Láska i nenávist, pohodové dny i ty plné smutku. První květnové díly jednomu přát budou, druhému uzmou. Tak se dívejte. Premiérové díly oblíbeného seriálu sledujte každé úterý a čtvrtek večer, od 20:20 na Nově.

 

Nova.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

22.4. | 23:45 leokudrna
3
Kačko- Ota už by měl definitivně dostat bodlo.Taková férová holka,si zaslouží ...
23.4. | 12:14 ebbynk
-1
Ze srdce preji odporne hamiždné Helusaby ji ten frajer poradil investovat a aby ...
23.4. | 16:38 marie-cizkova
2
Náhlasit nevhodný komentář
HANÁK S ANDREOU KRÁSNÝ PAR aŠárka je mladé trdlo jako všechny holky.HELUŠ S BOBEM TY MĚ BAVÍ ALE UŽ JE TO MOC PŘEHNANÝ.KOVÁŘ NEVÍ CO CHCE vilík nemám slov trouba.
23.4. | 12:14 ebbynk
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Ze srdce preji odporne hamiždné Helusaby ji ten frajer poradil investovat a aby o vše přišla a vratila se ke koštěti. Je stokrát falešnějsi nez blbečk Bobo. Cele jejich dědictvi je hluboce nemorálni.
22.4. | 23:45 leokudrna
3
Náhlasit nevhodný komentář
Kačko- Ota už by měl definitivně dostat bodlo.Taková férová holka,si zaslouží někoho,kdo ji ocení se vším všudy.
22.4. | 19:16 josefvyskoc
0
Náhlasit nevhodný komentář
vyskocil se stepanken a tim rezatym hercem s nateklajma vočima kterej nevim jak se jmenuje maj asi misto mozku pytel semene nebo co...co neutece na strom to vošouńej...sodoma gomora !...
21.4. | 17:46 ladabalu
1
Náhlasit nevhodný komentář
Nevím proč i v tomto seriálu prcá kámen cihlu ?!!! Nešlo by to bez těchto návodů pro děti....
Reklama
reklama