Aktualizováno 10.1. 2017 13:32

První letošní Ordinace začala pěkně zostra: Nehoda, smrt a šílená svatba!

Zdroj: TV Nova

Divák v prvním díle roku 2017 nestihl ani vydechnout! Děsivá autonehoda, jedna svatba a také jedno úmrtí. Takový byl 701. díl.

Dech se divákům nepochybně zastaví při pohledu na kamioňačku Romanu Babákovou (Valérie Zawadská) ve svatebních šatech. V korzetových extravagantních svatebkách je rozhodně k nepřehlédnutí. „Ty šaty jsem si vybrala sama,“ prozradila Valérie Zawadská, zatímco jí kostymérky pomáhaly do korzetu.

Svatba Babákové a Švarce
Zdroj: Oficiální zdroj


„Zajely jsme s naší kostýmní výtvarnicí do svatebního salonu, a zatímco ona šla pátrat do skladu, já jsem objevila štendr s nápisem Na prodej a našla tam tuhle nádheru,“ bavila se herečka během příprav natáčení při pohledu do zrcadla. Že se jí nikdo do výrazně nalíčených očí nepodívá, jí bylo jasné hned. „Samozřejmě. Když se postavím a všechno napěchuju tam, kam to patří, naskýtá se asi ohromující pohled do dekoltu nevěsty, ale tak to má být, nebo ne“ Smysl pro humor Valérii rozhodně neschází.

Ordinace v růžové zahradě 2
Zdroj: TV Nova


Zato kolegům Radimovi Fialovi a Kláře Cibulkové při natáčení akční scény do prvního letošního dílu seriálu mrznul úsměv na rtech. Sehrál v ní hlavní roli hořící vrak a dechberoucí dvoumetrové ohnivé plameny.
 


„Jo, bylo to napínavý obzvlášť ve chvíli, kdy se to nedařilo uhasit,” vzpomíná dnes už se smíchem na natáčení Radim Fiala, který v roli doktora Hanáka z hořícího auta vyprošťoval krásnou mladou herečku Štěpánku Fingerhutovou. Ta sice do Ordinace nastoupila nevinně, ale ještě mu coby šílená pacientka Šárka pořádně zatopí…


Co ještě přinesl 701. díl, na to se podívejte zde.

 

 

Nepřehlédněte:

Exkluzivní ukázka z Ordinace: Svatba Zounara a Zawadské! Tenhle pohled jen tak nevydýcháte!

NEJVĚTŠÍ KŘIVÁK Z ORDINACE: Mára, Hejduk nebo Zajíc? Kdo je pro vás tím nejhorším?
 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama