Rozepře ohledně Leoše Máry v Ordinaci: Rozseknete ji?

Publikováno 11. 1. 2018
Ordinace: Leoš Mára
Zdroj: Archiv TV Nova

Na někdejšího primáře chirurgie se nedá zapomenout. Za jeho nadvlády okusili zaměstnanci pekelné chvíle. Jeho arogantní i agresivní chování bylo ovlivněno braním drog, což ho ovšem neomlouvá. Operoval pod jejich vlivem, pokusil se znásilnit Mariku a trousil nenávist, kde se dalo. Dnes je údajně napravený a chce zpět! Přijali byste ho?

Přehrát poslední díl

 

Vyléčil se ze své závislosti, soud mu udělil tříletou podmínku a dál může vykonávat pod dozorem lékařskou praxi. Leoš Mára se usmívá, je pokorný a rád by se jako zaměstnanec vrátil do Kamenické nemocnice. Mohl by jít kamkoliv jinam, proč chce zrovna tam, kde ho všichni nenávidí? Je to touha po pomstě, kterou maskuje? Nebo se snad skutečně napravil a chce vyžehlit chyby, které v Kamenici napáchal? Zakoukal se do Terezy a chce být v její blízkosti? Co za jeho návratem na "místo činu" skutečně vězí, odhalí až nové díly Ordinace. Škodit, nebo napravovat chyby může ve finále odkudkoliv a v nadcházejících dílech z děje nezmizí. Nyní jde o to, jak moc blízko se dostane.

Ordinace: Tereza s Leošem Márou
Zdroj: Archiv TV Nova


Za jeho návrat do nemocnice oroduje Tereza Benešová, která má pochopitelný důvod, neudal ji policii, když nabourala jeho auto, chová se k ní džentlmensky a má pro ni pochopení. Jelikož ho u Charlotty Moreau Tereza vychválila, pro jeho nástup coby lékařské kapacity je i ona. Proti je ředitel Eduard Valšík a Ota Kovář. A co vy? Dáte mu hlas?

Anketa

Dali byste Márovi druhou šanci a přijali ho do nemocnice?

Hlasovalo 1040 lidí.

 


 

 

Nova.cz