Publikováno 23. 11. 2017

RVAČKA VE ČTVRTEK V ORDINACI: Mázl napadne Rytíře! FOTO

Ordinace: Rvačka Mázla s Rytířem! - 10
Zdroj: Nova.cz

Mázl s Rytířem, dva sokové, se příští týden v Ordinace servou! Co bude stát za jejich oboustrannou zlostí? Dozví se snad Mázl z úst Karla o nevěře Aleny? O pár facek rozhodně nepůjde, pustí se do sebe ostře! Podívejte se v předpremiéře na fotky z potyčky, která proběhne přímo na operačním sále!

Přehrát poslední díl

 

Alena bude tento týden řešit, zda se má Mázlovi přiznat k nevěře s Karlem. Nakonec dojde k rozhodnutí, že je lepší říct mu pravdu, než celý život lhát. Hledat správnou příležitost pro takovou informaci, jenž druhému ublíží a může vést ke konci vztahu, není snadné, hlavně je-li vůbec nějaká doba na to vhodná. A zřejmě není...


Karel samozřejmě ucítí, že je to velká příležitost, jak ty dva rozeštvat. A než Alena najde onu vhodnou dobu, Rytíř to Mázlovi vmete do očí, když se budou v práci nad něčím dohadovat. Pro Čestmíra to bude velmi velká a bolestivá rána. Pěstí za to Karel v ten moment ale neschytá, to až později, kdy Mázlovi nad jeho řečičkami a popichováním bouchnou saze, a to pořádně. Pustí se do sebe a zmlátí do krve!

112

GALERIE: Čestmír Mázl napadne soka Karla Rytíře a strhne se rvačka!

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Rvačka Mázla s Rytířem! - 1

Hodnocení:Následky budou trpké. Čím rvačka skončí? To odhalí nový díl Ordinace ve čtvrtek 30. listopadu od 20:20 na TV Nova.
 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.