S kým čeká Alena z Ordinace dítě? TIPUJTE tatínka!

Aktualizováno 12.1. 2018 09:39
Ordinace: Je otcem Mázl, nebo Rytíř?
Zdroj: TV Nova

Čekám s tebou dítě! Přesně tato věta dnes večer ohromila Čestmíra Mázla. Těhotná Alena mu v tu chvíli oznámila jen padesátiprocentní pravdu, o čemž on nemá ponětí. Jak je však divákům Ordinace známo, ve hře je ještě jeden potencionální tatínek, a to Karel Rytíř. Už se tak stalo, doktorka neví, s kým čeká dítě. Co myslíte vy, kdo bude otcem?

Přehrát poslední díl

 

Ve strachu o ztracenou dceru Emu, alkoholem posilněná Alena Rytířová strávila noc s bývalým manželem Karlem a podvedla tak Čestmíra Mázla. Vášnivou chvíli se svým ex dnes považuje za chybu, kterou si bude vyčítat ještě hodně dlouho. Přestože je doktorka, nechránila se, podcenila situaci a momentálně řeší největší dilema svého života, které jí ho změní. Otěhotněla. A jelikož zároveň vedla sexuální život i s milovaným Čestmírem, tak neví, kdo je otcem jejího ještě nenarozeného dítěte.

Miluje Čestmíra a od Jarmily se dozvěděla, že Rytíř podstoupil vasektomii, s radostí proto čtyřnásobnému tátovi oznámila, že z něj brzy bude pětinásobný! Byla to však falešná zpráva, která i tak komplikovanou situaci ještě více ztíží. Rytíř je tedy opět ve hře, aniž by prozatím něco tušil. Pravdu se brzy dozví, stejně jako Čestmír. Souboj soků se tak zdvojnásobí.

Nezmění to ale fakt, že jim oběma na Aleně záleží, oba ji mají rádi, z obou jsou skvělí otcové a budou dál. Biologickým ale může být jen jeden. Všichni jsou tak postaveni před podstatnou otázku: KDO? 

129

GALERIE: Alena Rytířová z Ordinace a její muži - Čestmír Mázl a Karel Rytíř

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Mázl, Alena a Rytíř

Hodnocení:Zodpovězena bude, vede k ní ale ještě dlouhá cesta. Prozatím můžeme jen tipovat, kdo je otcem jejího dítěte, které nosí pod srdcem.

Anketa

Kdo je podle vás otcem dítěte Aleny?

Hlasovalo 15038 lidí.
Anketa

A přáli byste si, aby dítě bylo koho?

Hlasovalo 6883 lidí.

 
 

Nova.cz