Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Gábina propadá laktační psychóze, má halucinace a málem ublíží malému Filípkovi. Filip ji odveze do nemocnice, kde je hospitalizována na psychiatrii. Filip se kvůli ní a dítěti bude muset vzdát místa v Praze. Podívejte se na rekapitulaci dílu s ná...

Sestřih Ordinace: Gábina ohrožuje Filípka! Musí na psychiatrii

Gábina propadá laktační psychóze, má halucinace a málem ublíží malému Filípkovi. Filip ji odveze do nemocnice, kde je hospitalizována na psychiatrii. Filip se kvůli ní a dítěti bude muset vzdát místa v Praze. Podívejte se na rekapitulaci dílu s názvem Jistota je jistota!

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Magda má podezření, že jí Švarc při operaci záměrně poškodil ruku. Mázl ani Suchý tomu ale nechtějí uvěřit. Magdino podezření se proto rozhodne prošetřit Hofman.

Lea svádí hejtmana a žádá ho o pomoc, aby jí pomohl zbavit se Švarcova zájmu. Díky hejtmanovi se jí podaří vyhodit z baru Páju.

Tien, neteř vietnamské pacientky Chou, nastupuje do nemocnice jako sestra. Když se to ale dozví její rodiče, přinutí ji odejít. V rodinném podnikání je totiž potřebná každá ruka. Hanák chce Tien pomoci, tak ho ale uklidní - ona se zase do nemocnice vrátí. Hanák ovšem netuší, že za to Tien musela otci něco slíbit.

 

PODÍVEJTE SE, CO SE UDÁLO V PŘEDCHOZÍM DÍLE:

 

 

Staňte se fanoušky Ordinace na Facebooku

TV Nova Internet Explorer 8
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Saša 17:08 09.09.2012
Hraje líp jak většina "herců" v ordinaci. A krásná je. :)
Kveta 13:33 07.09.2012
teda je super. Zahrala to perfektne !!!!!!!!