Publikováno 20. 5. 2017

Simona Lewandowská přiznává: Jana Paulová mi změnila život! Co se stalo?

Zdroj: TV Nova

Simona je v poslední době v jednom kole. Kromě chození na Pražskou konzervatoř zvládá ještě hrát v oblíbeném seriálu i v divadle. Volného času jí proto moc nezbývá, je ale v produktivním věku, a to k tomu patří! Proto vše přijímá s úsměvem, i když je to mnohdy vyčerpávající. A našla si chvíli na upřímný rozhovor, ve kterém se svěřila.

Přehrát poslední díl

 

 

S herectvím začala představitelka Emy Rytířové z Ordinace už v dětství: „Chodila jsem do dramaťáku a tam mě to hrozně chytlo. Pak jsem začala jezdit na tábor – letní hereckou školu a od lidí tam se inspirovala ve volbě školy. Nastupovali na konzervatoř a já si řekla, že až povyrostu, zkusím to taky. Stalo se a povedlo!“ vypráví s jiskřičkami v očích mladá herečka.

Simona Lewandowská
Zdroj: Facebook official

Není divu, že Simona dělá modeling. Je to opravdu pohledná mladá dáma

Chvíli to vypadalo, že prorazí spíše na přehlídkových molech. Kvůli studiu herectví zahodila dobře rozjetou modelingovou kariéru, ke které se dostala velmi mladá, když ji zástupce modelingové agentury odchytil přímo na ulici. Modelingu se stále věnuje, ale už jen příležitostně, herectví ji momentálně naplňuje nejvíce. Ve světě módy prorazila především díky výšce. Ta jí ale momentálně v Ordinaci spíše překáží, největší problém nastává, když natáčí se svým hereckým partnerem Láďou Ondřejem. „On je fakt extrémně prťavej,“ komentuje se smíchem výšku svého seriálového přítele Jakuba.
 


Ordinace: Simona Lewandowská - koláž
Zdroj: TV Nova


V Ordinaci začala Simona hrát společně s herečkou Janou Paulovou, která v seriálu představuje její babičku Jarmilu Kočkovou. Jak tahle zkušená herečka její život ovlivnila i to, jak to má momentálně s láskou, už zjistíte v reportáži.


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
PRŮŠVIH kvůli roli! Tohle Simona Lewandowská už nevyžehlí...

VIDEO z natáčení Ordinace: Legrační kostým Emy rozchechtal štáb a zasloužil se o bouli


ZKAŽENÁ KLAPKA: Mázl se rozmáznul! Když Rychlý spadne z vozíku, všichni VYPRSKNOU SMÍCHY!
 
VIDEO: Radim Fiala ukázal, koho má opravdu rád! A prásknul, kdy bude den otevřených dveří v Ordinaci!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.