Šmejd Leoš Mára se stává novým ředitelem nemocnice! Podepíšete proti němu petici?

Publikováno 30. 11. 2018
Ordinace: Leoš Mára coby nový ředitel nemocnice
Zdroj: Nova.cz

Eduard Valšík je po operaci srdce stále v kritickém stavu. A zatímco v nemocnici bojuje o život, na jeho místu usedá náhradník. Post ředitele nemocnice přebírá Leoš Mára, který se tetelí blahem – grázl vyhrál. Sesadit ho rovnou, nebo počkat, co se vyvrbí? Třeba překvapí... Nuda s ním rozhodně nebývá, jak budete hlasovat?

Přehrát poslední díl

 

Po svém návratu do nemocnice toužil Leoš Mára "jen" po křesle primáře chirurgie, když se však vkradl do rodiny do této chvíle současného ředitele kamenické nemocnice, začal toužit po jeho postu mnohem mocnějším. V životě Valšíků proto udělal pořádnou paseku a v jejich nesnadných chvílích je poslal rovnou ke dnu. Naštěstí se mu to nepovedlo úplně tak, jak zamýšlel, svůj trůn ale dostal. 

Z Leoše Máry se stává nový ředitel nemocnice. A ta se má bezesporu na co těšit, neboť už jako primář dost řádil, tak si lze představit, co se bude dít teď... 

Nebo snad překvapí? Jako lékaři mu moc věcí vytknout nelze a jelikož chce být vždy tím nejlepším, tak nepoleví ani na novém postu a nemocnici by mohl vskutku prospět. Neodepře si jistě ale své soukromé pomstychtivé i egoistické machinace.

Takže, sesadili byste ho raději rovnou a podepíšete virtuální petici? Nebo s touto změnou souhlasíte a dáte mu šanci? 

Anketa

Podpoříte Leoše Máru jako nového ředitele kamenické nemocnice?

Hlasovalo 6515 lidí.

 


 

Nova.cz