PŘEKVAPIVÉ ODHALENÍ: Kdo se z Ordinace brzy stane otcem?!

Aktualizováno 18.1. 2018 22:28
Zdroj: TV Nova

V momentě, kdy si diváci Ordinace v růžové zahradě 2 pokládají zásadní otázku: "Kdo je otcem dítěte Aleny Rytířové?", učinil seriálový lékař jedno prohlášení. Bulvárnímu magazínu Prásk! odkryl své tajemství! Jeho život se brzo změní.

Přehrát poslední díl

 

Představitel doktora Karla Rytíře, třiapadesátiletý herec Miroslav Etzler, se stane otcem! Pozor, ve skutečnosti! Se svou přítelkyní Helenou Bartalošovu čekají prvního společného potomka, jak se herec pochlubil reportérce Prásku! Marcele Škábové. 


Miroslav má za sebou několik manželství a celkem má již tři děti, kterým, jak sám říká, nebyl dobrým otcem. Nyní, ve věku, kdy by spíš mohl být dědečkem, si hodlá otcovství naplno užít. A poučený vlastním životem i chybami se z něj, jak tvrdí, stane otec par excellence! Tedy vynikající.

Herec Miroslav Etzler s přítelkyní Helenou Bartalošovou
Zdroj: Profimedia

Těhotenské bříško Heleny je již viditelné, i když se ho pro svůj vlastní klid snaží skrýt. V jakém je měsíci? Kdy se miminko narodí? Poslechněte si v reportáži, ve které zazní i vypečený příběh seznámení šťastné dvojice.

Zda se Etzler coby Karel Rytíř stane otcem i v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, nebo bude tatínkem dítěte Aleny Mázl, to odhalí až nové díly, dívejte se každé úterý a čtvrtek večer na Nově.
 

Nova.cz