Aktualizováno 6.2. 2017 19:03

SPEKULACE v Ordinaci: Je, nebo není Bětuška dcera Darka? Došlo snad k záměně?!

Ordinace: Darek s Bětuškou
Zdroj: Archiv TV Nova

Vilík je posedlý hledáním pravého otce své kmotřenky Bětušky. Je přesvědčen, že není dcerkou Darka, protože má jiskřivě zrzavé vlásky. A v jejich rodině není nikdo zrzavý! Podezřívá tak každého zrzka v okolí. Co když má ale pravdu? Zamysleli jste se nad tím?

Přehrát poslední díl

 

 

Zdravotní bratr Vilík Bětušku odrodil, zachtělo se jí na svět zrovna v momentě, kdy si její maminka prohlížela dům ke koupi. Pomohl jim oběma. Od té doby má v rodině Vágnérů své místo. Někdy je sice trnem v oku, ale Lucie s Darkem si na něj už zvykli a oblíbili si ho. Má srdce na pravém místě a je s ním legrace!
 


V poslední době mu do smíchu ale moc není. V nemocnici zaslechl, že by Bětuška mohla být "kukačka", a od té doby nemyslí na nic jiného. Podezřívá Lucii, že Darka podvedla a dítě není jeho. Je pravda, že Bětuška má zrzavou kštici, proto taky vznikly drby, a v rodině Vágnerů s touto barvou vlasů nikdo není, ale víme, že by to mohla podědit "přes koleno", ob generaci. 

118

FOTO: Křtiny Bětušky a Vilíka

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Křtiny Bětušky - 3

Hodnocení:Nebo není Darkova a opravdu má tatínka zrzka. Lucie není typ nevěrné ženy a už vůbec by Darkovi nedokázala takto lhát. Život ale bývá mnohdy překvapivý, a tak tuto variantu nemůžeme zcela vyloučit, ale jistě se shodneme na tom, že je velmi nepravděpodobná. Avšak je tu další, a to mnohem pravděpodobnější, možnost...

Ordinace: Darek, Lucie a Bětuška
Zdroj: Archiv TV Nova


V nemocnici mohlo dojít k záměně dětí a Bětuška tak skutečně nemusí být Darka, ovšem ani Lucie. Bohužel k takovýmto omylům v nemocnicích jednou za čas dojde. Je to smutné, ale je to tak. Nenapadlo vás to někdy při pohledu na Bětušku? Třeba jsou obavy Vilíka opravdu na místě... Takže?

Anketa

Je Bětuška Darkova dcera?

Hlasovalo 3204 lidí.


Ordinace: Lucie s dcerou Bětuškou
Zdroj: Archiv TV Nova

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

NEJLEPŠÍ PÁR Z ORDINACE: Který to je? ZVOLTE SI HO!

7 NEJ HLÁŠEK Jarmily a Gustava z Ordinace: Která vás rozesmála nejvíc? Hlasujte! 

 

Nova.cz

Diskuze

7.2. | 07:43 adnachiel
-13
Náhlasit nevhodný komentář
Kde vzali to škaredé zrzavé dítě? Na Ordinaci se nedívám, je to škvár. Stačí ty upoutávky. Na toho odpudivého zrzouna je tedy "pohled pro bohy".
6.2. | 21:46 psps321pavel
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Seriál mrtvol. Děti se nemohou na to dívat ,pláčou. Měl by se vysílat po 22 hodině!
reklama