Publikováno 7. 10. 2015

Suchý vs. Hejduk: Pro koho by se měla Zdena rozhodnout?

Zdroj: TV Nova
Témata:

Manžel vs. milenec. Zdena ukázala svou druhou tvář, kterou by od ní čekal jen málokdo. Rodina pro ni vždy byla na prvním místě a nyní riskuje, že ji ztratí. Má poměr s ředitelem nemocnice a přesto obnovila manželský slib s Davidem... S kým by měla zůstat? Hlasujte!

Přehrát poslední díl

 

Když nebyl David na blízku, tak ji Hejduk naslouchal. Spojovali je podobné manželské starosti, které vzájemně chápali a ze kterých se vyzpovídávali. A v den, kdy ji zachránil život ji okouzlil o to víc. Sympatie byly na obou stranách, a tak netrvalo dlouho a Zdena s Hejdukem skončila v milostném poměru, který trvá.

Ordinace: Polibek Zdeny a Hejduka
Zdroj: Nova.cz

David se mezitím začal snažit, aby jejich manželství znovu dostalo ten správný směr. Dokonce se tito dva znovu vzali, aby svůj manželský slib obnovili. Přesto Zdena zůstává i s milencem. Co myslíte, pro koho by se měla rozhodnout?

Připomeňte si, co rodina Suchých prožila:

S Davidem toho mnoho prožili, v poslední době to mezi nimi ale jen skřípalo. Možná je na čase, aby šel každý z nich svou cestou. Měla by tedy Zdena Davida opustit a být s Hejdukem? Nebo by se měla na milence vykašlat a dát manželství s Davidem novou šanci, už kvůli dětem a všemu prožitému?

Anketa

Pro koho by se Zdena měla rozhodnout?

Hlasovalo 5952 lidí.

 

 

Nova.cz

Diskuze

31.10. | 10:32 wipeouttt
2
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby šlo o reálný život, jednoznačně bych hlasovala pro Sucháče, ale je to jen seriál.. tak ať je "sranda" - Hejduk!
30.10. | 13:44 ketina11
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ani pro jednoho!!když tak pro Hejduka
30.10. | 12:15 cfyzdazdfzadfzadfzadf
1
Náhlasit nevhodný komentář
Měla by si vzít Kalouska !
9.10. | 22:44 leokudrna
8
Náhlasit nevhodný komentář
Zdena by měla zůstat s Davidem Suchým-už jsou si fifty.Hejduk má charisma,ale jeho žena je fajn,tak by měl taky časem znervoznět,že by o ni mohl přijít.
reklama