Aktualizováno 8.12. 2017 12:55

TEROR ZDENY V ORDINACI: Inspirovaný je skutečnými příběhy! Producentka naznačuje

Ordinace: Teror u Zdeny Suché
Zdroj: Nova.cz

Nejdřív psychický útlak, pak výhružky, nakonec první rána do obličeje, později znásilnění a následně agresivní zbití a dál? Gradující se domácí násilí, ve kterém půjde o život! V příběhu seriálové Zdeny Suché se scénáristé inspirovali skutečnými případy domácího násilí, které skončily tragicky. Zemře i Zdena?

Přehrát poslední díl


„Při psaní příběhů našich postav se nezřídka inspirujeme skutečnými příběhy. Bylo to tak i v případě tématu domácího násilí v dějové lince Zdeny Suché. Neměli jsme jednu konkrétní předlohu, ale inspiraci hned v několika známých případech, například v životě Simony Monyové, úspěšné inteligentní ženy, která se stala obětí svého manžela, ale také v životním příběhu Kamily Velikovské, která po mnohaletém týrání zabila svého manžela-tyrana. Z každé je ve Zdeně Suché kousek,“ pronesla producentka seriálu Simona Matásková. 

Ordinace: Zbitá a vystrašená Zdena
Zdroj: Nova.cz


Tragické příběhy domácího násilí byly do příběhu seriálové Zdeny vneseny z důvodu drtivé pravdy, která se v životě odehrává. Proto je potřeba, aby o tom společnost diskutovala a týrané osoby věděly, kde hledat pomoc a nestyděly se ji vyhledat, ani nebály. Proto se téma domácího násilí otevřelo v divácky oblíbeném seriálu z lékařského prostředí.


Osud Zdeny v nejbližších dnech, po brutálním zbití, nebude nikterak jednoduchý. Přijde další bití, psychický útlak a výhrůžky. Zdena vstupuje na tenký led a bude bojovat o svou svobodu, o svůj život, na který má bezesporu právo. Jak příběh Zdeny Suché dopadne, sledujte v dramatických nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek večer.

• Bílý kruh bezpečí má bezplatnou a non-stop telefonní linku na pomoc obětem kriminality a domácího násilí: 116 006

 

 

 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.