Aktualizováno 16.3. 2017 22:36

Tři žádosti o ruku v seriálu, ani jedna v reálu! Proč? Představitelka Heluš šokuje upřímností

Zdroj: Nova.cz

Heluš z Ordinace netřeba představovat, bláznivou ženskou, která se dnes podruhé provdala za Boba Švarce dost dobře znáte. A v podstatě i její představitelku herečku Martinu Randovou, která oproti své postavě nebyla ještě ani jednou požádaná o ruku! Na upřímné „jak to?“ přišla upřímná odpověď!

Přehrát poslední díl

Reklama

 

Na několika svatbách už pětačtyřicetiletá představitelka Heluš samozřejmě byla, jako host a párkrát i jako svědek, což však komentuje slovy, že už nikdy více, neboť ony páry se posléze rozvedly. Jestli za to může zrovna ona, zcela jistě neví, ale riskovat už to prý znovu nehodlá. A tak je tichým pozorovatelem a v duchu snílkem o svatbě své.

 


Před oltářem totiž, na rozdíl od Heluš, ještě nestála a zásnubní prstýnek jí prozatím také nikdo nenasadil. A že by vdavky nechtěla, tak tento důvod za tím nevězí. Martina Randová přesně ví, co za tím je, poslechněte si v rozhovoru, co nám k tomu řekla!

 


A jak uvidíte, životní optimismus jí ani přesto nechybí. A jestli "to" přijde dřív nebo později, či vůbec, tak z toho si hlavu příliš neláme, i když by svatbu jednou prožít chtěla. Šťastná to ona bude i bez chomoutu, my jí však držíme palce, ať už dlouho nečeká a princ na bílém koni brzy přijede :-).

Ordinace: Pohřeb Romany Babákové - 9
Zdroj: Archiv TV Nova


 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:
ODKAZ BABÁKOVÉ: Bobo a Heluš z Ordinace patří k sobě! Myslíte si to také? HLASUJTE

 

VELKÉ ODHALENÍ. Tušíte, co mají společného Heluš z Ordinace a porotkyně Tvojí tváře Iva Pazderková?

 

Bláznivé ÚČESY HELUŠ z Ordinace: Který je ten NEJŠÍLENĚJŠÍ?
 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama