Ukázka z Ordinace: Nicky vyhrožuje Marice! A pak přijde facka!

Publikováno 19. 9. 2017
Zdroj: TV Nova

Po deseti letech se s ní ten, kterého miluje, rozchází. Adam dává sbohem Nicky kvůli Marice, která o něj ani nestojí. Je pochopitelné, že Nicky neovládne svůj vztek a na doktorku, co ničí ostatním vztahy, si půjde došlápnout. Její chování se dá omluvit, Adamovo už tolik ne. Co udělá?

Přehrát poslední díl

 

Adam zahleděný do Mariky se rozchází s Nicky! Ta se od něj stěhuje, ale nebere rozchod jako definitivní. Doufá, že jim pauza pomůže. Adam má však jiný názor, dle jeho slov fungoval jejich vztah v poslední době jen díky setrvačnosti. Nicky je zlomená a zoufalá. Jde proto do nemocnice, došlápnout si na Mariku, ona je přeci důvod jejich rozchodu. V nemocnici se emočně neudrží a ztropí Marice scénu, vyhrožuje jí slovy, že s ní ještě neskončila! Adam jejich hádku uvidí a zastane se Mariky, ne dívky, se kterou žil deset let. A to Nicky hluboce zasáhne, neudrží se a vlepí mu facku! Podívejte se na vyhrocenou chvíli této trojice.

Co se bude dít dál? Odehraje se osudová tragédie, Marika s Adamem večer autem srazí chodce! Jaké následky nehoda bude mít? To už sledujte v dramatickém 755. díle zde.

 

Nova.cz