Ukázka z Ordinace: Ráno nevěrné Aleny. K čemu mezi ní a Rytířem ještě dojde?

Aktualizováno 9.11. 2017 14:07
Zdroj: TV Nova

Alena Rytířová se probouzí v náruči Karla Rytíře, se kterým se vyspala a podvedla tak muže, který ji miluje – Čestmíra Mázla. Potichu se krade z postele, obléká a chce se odebrat pryč. Rytíř se ale probouzí a jen tak ji odejít nenechá, k čemu mezi nimi ještě dojde?

Přehrát poslední díl

 

Trable s Emou Alenu s Rytířem stmelily, bývalí manželé na jeden večer ztratili hlavu a pomilovali se. Karel Rytíř je v pohodě, nikoho nemá, Alena však momentálně chodí s Mázlem a svůj úlet si zřejmě dlouho neodpustí. Ocitá se tak rázem mezi dvěma muži, je jasné že Čestmír jí nevěru neodpustí. Nabízí se tedy otázka, zda to znovu nedat do kupy právě s Karlem, už kvůli dceři by to bylo dobré. Takhle to Alena dnes večer bude vnímat. Proto souhlasí s rodinnou terapií, která by je mohla opět svést dohromady. Karel Rytíř po tom touží a svým gestem, po společné noci, to jen potvrdí. Podívejte se v ukázce.

Bude Ale schopna se Čestmíra jen tak vzdát? A řekne mu tedy o nevěře? Dají se skutečně s Karlem znovu dohromady? Nejen to se dozvíte v dnešním díle, začíná ve 20:20 na Nově.

Ordinace: Alena s Rytířem po společné noci
Zdroj: Nova.cz 

Nova.cz