Publikováno 12. 10. 2017

Ukázka z Ordinace: Trapas a výbuch! Bibi první den společného bydlení Marka odbourá

Zdroj: TV Nova

„To sem si vždycky přál, sušičku na nehty,“ pronese Marek rýpavě s úsměvem na tváři, když Bibi hledá v kuchyni volnou zásuvku. Tahle dvojka se zrovna společně zabydluje na šéru a nebyla by to Bibi, kdyby něco nevyvedla! Pobavte se stejně jako Marek.

Přehrát poslední díl

 

Bibi dělá za minulostí tlustou čáru, balí se a stěhuje z vily Valšíků, aby už neměla Eduarda denně na očích. Plán s ubytovnou jí však krachne, protože by musela bydlet se sestřičkou Radkou, se kterou se zrovna pohádala. Marek si všimne, že hledá ubytování a nabídne jí pokoj na šéru, kam se zrovna také stěhuje. Byt zůstal po Adamovi, který je ve vězení a Marice, která z Kamenice odjela. Bibi souhlasí! A má radost, doufá, že ji to s Markem sblíží.

Ordinace: Bibi se stěhuje na šér
Zdroj: Nova.cz


Hned první den ovšem způsobí trapas, kdy pobavenému Markovi vysvětluje, co je to a jak funguje sušička na nehty, a když ji zapojí do elektriky, tak vybouchne! Samozřejmě to vyhodí pojistky a Bibi řve, ať hlavně nešlápne na Miňonku. Pobavte se.

Ordinace: Bibi se stěhuje k Markovi na šér
Zdroj: Nova.cz


Jak jejich soužití bude pokračovat dál, zda je to skutečně sblíží, jak si Bibi přeje, a kdo večer za Markem dorazí, to už sledujte v novém díle dnes od 20:20 na Nově.

Ordinace: Bibi udělá zkrat
Zdroj: Nova.cz

 

 

Nova.cz

Diskuze

12.10. | 22:06 ordinacevzahrade2
1
Náhlasit nevhodný komentář
12.10. Dnes jsem dokoukala díl ordinace a hodně mě zmlamalo to jak Marek spal s jinou. Zklamalo mě to, protože jsem myslela, že Marek bude chodit s Bibi. Snad to tak bude.