Publikováno 20. 11. 2017

Zásah policie, zkrvavený Hugo, dva únosy a těžká nehoda! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Františku srazí auto! Tereza unese svou vlastní dceru, a unesený Hugo vyděsí své (skoro)rodiče. A v Kamenici se po téměř osmi letech znovu objeví Radek Beneš. Úterní díl byl plný dramatických zvratů, zjistěte jakých a dívejte se.

Přehrát poslední díl

 

Eduard už se nemůže dívat na to, jak se jeho dcera hroutí a trpí tím, že nevidí vlastní dceru. Sebere se proto a vyrazí do Prahy za jejím exmanželem Radkem Benešem. Pánové si promluví a Eduard se do Kamenice vrátí se svou vnučkou Alžbětkou. Tereza je v euforii, když vidí svou dceru. Je konečně na chvíli šťastná. Beneš si má pro dcerku ale večer přijet, Tereza se proto rozhodne ji unést. Beneš vzburcuje policii a ta je jí v patách! Znervózní Tereza, udělá chybu a dojde k neštěstí? Jakou dohru její zkratové chování, které se ovšem dá pochopit, bude mít?

Ordinace: Únos
Zdroj: Archiv TV Nova

Bobo s Heluš prosí únosce jejich dítěte, aby jim dal čas. Nemají 35 milionů korun, není snadné je sehnat, zaplatit ale chtějí. Hugo si myslí, že Švarc zaplatit nechce a je to jeho taktika, nevěří, že jeho otec je ochoten za něj takovou vysokou sumu dát, a tak přitlačí na výhrůžkách a domů pošle svou zkrvavenou fotku. Je to samozřejmě finta s kečupem, což Bobo s Heluš neví a vyděsí se. Zaktivizují všechny své síly, spojí se s právníkem Zahrádkou i jednou dámou a dají dohromady celou částku, kterou únosci dle domluvy předají. Pak už jen nervózně vyčkávají. Huga předání peněz značně překvapí a zároveň vyděsí. Dojde mu, co vlastně rodičům způsobuje? Stopne plán? Proběhne vše hladce, nebo se něco zvrtne. Rizik je hned několik:


Ordinace: Unesený Hugo
Zdroj: Nova.cz

Darek přesvědčuje Vilíka i Květu, aby jejich vztahem už nějak pokročili. Květa stále váhá, ale Vilík jí není lhostejný, proto, když se v nemocnici objeví Vašek, její nedávný „úlet“, vyleká se a bude ho chtít před Vilíkem ukrýt. Ti dva se přesto potkají a Vilík se o Květině úletu stejně dozví. Raní ho to. Zhrzený se pak s Květou pohádá a naštvaně odchází. Františka, kterou učil jezdit na kole, ho bude chtít dohnat a uklidnit. Nerozhlédne se však a srazí ji auto!772. díl Ordinace s názvem Pěkná divočina sledujte ZDE.

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.