Aktualizováno 4.8. 2017 16:35

Viděli jste: Setkání Boba se synem i nástup Marka. Co ještě přinesl poprázdninový díl?

Ordinace v růžové zahradě 2 – z nových dílů
Zdroj: TV Nova

Na předprázdninové dění naváže v úterý 22. srpna zbrusu nový díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Siroteček a zahájí tak 13. sezonu tolik oblíbeného seriálu. Jak už jeho název napovídá, v Kamenici se objeví malý chlapec s tvrzením, že Bobo Švarc je jeho otec! A na záchranku nastoupí nový doktor Marek. Co ještě se v něm odehraje? Prozrazujeme už nyní!

Ordinace v růžové zahradě 2 se s novými díly vrací na televizní obrazovky, po letní pauze, v úterý 22. srpna v tradičním čase od 20:20 na Nově. Premiérová 747. epizoda nesoucí název Siroteček dějem samozřejmě naváže na předprázdninové dění, které si můžete připomenout v dílech ke zhlédnutí zde.

A co přinese zbrusu nový díl?

Na konci 746. dílu, před prázdninami, diváci mohli vidět malého chlapce, jak s otčímem sleduje v televizi rozhovor se Švarcem a Heluš. Načež ho otčím informuje o tom, že ten pán v TV je jeho otec. 

Ordinace: Je tento klučina snad opravdu syn Boba Švarce?
Zdroj: Nova.cz

Chlapec se jmenuje Hugo a v novém navazujícím 747. díle se Bobovi zaslouží o velké překvapení! Hugo s otčímem ho v nemocnici navštíví a tuto novinu mu vpálí přímo do očí. Proběhne tedy seznámení, Švarc ale odmítne uvěřit, že je otcem Huga. Bude se domnívat, že je to podvodník, který ho chce připravit o peníze. V Heluš se ale projeví mateřské pudy!

Ordinace: Co vás čekáv nových dílech! - 8
Zdroj: Archiv TV Nova

Jelikož se Eduard Valšík kvůli své bývalé ženě Běle rozešel se sympatickou Bibi, ta definitivně odejde z Růžovky, protože se sokyní v lásce nechce zůstávat na jednom místě. S Edou i Bělou se rozloučí, z místa, kde ji nepotkalo štěstí – z Kamenice, bude chtít odjet a sežene si místo v jiném městě. Jenomže to ji na poseldní chvíli vyfoukne jiný pediatr, zničená Bibi tak končí v baru, kde se opije pod obraz a zraní...

Ordinace: Z nových dílů po prázdninách - 11
Zdroj: Archiv TV Nova


Pak se dozví, že v nemocnici na záchrance je volné místo a rozhodne se ho vzít. Zvládne to? Mezitím na záchranku Petr Hanák přijme novou posilu, doktora Marka.

Ordinace: Marek, Bibi a Hanák
Zdroj: Archiv TV Nova


A konečně, Davidu Suchému se domů vrátí děti! Zdena s nimi přijede z Ameriky a David se dozví, že jeho bývalá manželka v Kamenici vlastně hledá azyl. Z Denveru totiž utekla kvůli konfliktům s Andrejem Martynčákem. A ten ji v Čechách bude i na dálku neustále nahánět...

Ordinace: Co vás čekáv nových dílech! - 7
Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

Nenechte si ujít:


 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama