Publikováno 16. 4. 2017

VELIKONOČNÍ PEČENÍ se Štěpánkou Fingerhutovou! A co práskla? Do 13 let chodila taky mrskat!

Zdroj: Nova.cz

Štěpánku Fingerhutovou jsme podrobili zkoušce, která ale byla zároveň tou nejlepší přípravou na velikonoční svátky. Podívejte se, jak šlo představitelce Šárky Šedivé z Ordinace pečení svátečního beránka a hlavně, kam rovnou z trouby putoval...

Přehrát poslední díl

 

Herečka Štěpánka Fingerhutová má aktuálně v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nelehkou roli. Po autonehodě, kdy ji zemřel otec a doktor Hanák ji doslova sebral hrobníkovi z lopaty, se mladá dívka do svého zachránce zamilovala. Zní to jako pohádka, ale tady ten hezký příběh končí.

Ordinace: Hanák se Šárkou
Zdroj: Nova.cz


Šárka Šedivá je totiž v boji o získání milovaného Hanáka schopna doslova všeho! Ani na chvíli se nezamyslela otrávit přítele, aby její tajemství nevyzradil. A podle slov její představitelky to byl jen začátek, v nedávném rozhovoru totiž milá herečka prozradila, že Šárka v seriálu ještě zdaleka neukázala, kam až je schopna zajít.! A brzy se její činy budou týkat i více lidí. Podívejte se na video, kde se o své roli rozmluvila ZDE.

Štěpánka Fingerhutová - 11
Zdroj: TV Nova / Instagram


Ve skutečnosti by ale Štěpánka rozhodně kvůli získání partnera takové psí kusy nevyváděla. Má ráda vaření a pečení, což ostatně předvedla i na kameru. A kam poté její voňavý beránek přímo z trouby poputoval? Nejen na to se už podívejte ve VIDEU!


Štěpánka Fingerhutová - pečení
Zdroj: TV Nova

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Hvězdička z Ordinace Fingerhutová. Ukázala tajemství svého těla!

GALERIE: Štěpánka Fingerhutová vás svým půvabem odzbrojí!

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama