Aktualizováno 7.10. 2017 04:22

VELKÝ NÁVRAT DO ORDINACE PO 7 LETECH! Koho opět uvidíte?

Ordinace: Kdo?
Zdroj: Nova.cz

Fanoušci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se mohou radovat, do Kamenice se po několikaleté pauze vrátí dáma z minulosti! Je to chirurg, dcera, máma i manželka. Už tušíte, o koho jde?

Přehrát poslední díl

 

Patří do rodiny Valšíků. A byť je její otec uznávanou kapacitou v oboru, ona ve svých lékařských začátcích tápala i chybovala. Na její trable v nemocnici, kdy si zpočátku vůbec nevěřila a ledacos zkazila, si pamatuje snad každý. Stejně jako na vášnivé vzplanutí s majitelem stavební firmy Honzou Hakenem, kterého si vzala. Toto manželství se však zařadilo mezi ty nešťastné. Následoval bolestný rozchod a cesta k osamostatnění. Poté však sklouzla do románku se ženatým mužem a oba si prožili své. Naschvály, nenávist, zrada, ale také něžnost, city a hlavně velká láska. Tak by se dal shrnout její vztah s hejtmanem Radomírem Benešem! Ukázal se být tím pravým a nakonec spolu utvořili rodinu, kdy se jí v růžových svatebních šatech rýsovalo těhotenské bříško a zanedlouho přišla na svět Alžbětka.

Ano, do Kamenice a seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se vrací Tereza Valšíková - Benešová, v podání herečky Moniky Zoubkové!

Nova.cz

Diskuze

17.10. | 22:51 ivcablazkova
1
Náhlasit nevhodný komentář
No, tak to bych se aj minula.