Aktualizováno 19.10. 2017 15:26

VIDEO: Drsný osud Emy v nových dílech Ordinace. Probere se, mluvit bude ale jako blázen!

Zdroj: TV Nova

Alenu s Rytířem budou příští týden čekat ještě hodně dramatické chvíle po kolapsu jejich dcery. Boj o život bude pokračovat. Rytíř proto povolá specialistu, a jako zázrakem se Ema probere! Její slova ovšem budou vypovídat o tom, že v pořádku rozhodně není…

Přehrát poslední díl

 

Kardiolog z Brna, kterého na pomoc zavolá Karel Rytíř, nabídne nestandartní léčebné postupy, se kterým ředitel nemocnice Eduard Valšík nebude souhlasit. Apel rodiny ale bude silný a Eduard nakonec na jejich názory přistoupí. Naštěstí se ukáže, že stanovená léčba byla správná a zabere. Ema se díky ní probere!

Ordinace: Specialista kardiolog a Karel Rytíř
Zdroj: Archiv TV Nova

Ukáže se však, že její psychika je úplně pohnutá! Bude mimo. Nebude si vůbec připouštět závažnost toho, co se stalo. Dle jejích slov byl kolaps prostě smůla. A nadále bude trvat na tom, že léčení nepotřebuje, že je naprosto zdravá a oni všichni jsou jen zaujatí, protože je "očkuje" její otec. Obviní ho ze všeho zlého, co se jí stalo.

Ordinace: Zoufalí Eminy rodiče
Zdroj: Nova.cz

Rytíř s Alenou budou na pokraji sil, téměř se zhroutí. Díky vzájemné podpoře, která je začne hodně sbližovat, najdou sílu k dalšímu kroku. A ten je jenom jediný – zavřít Emu na psychiatrii i proti její vůli! Jenomže to by ji museli zbavit svéprávnosti! Opravdu z ní udělají blázna, aby jí zachránili život? Nebo Ema už blázen je a udělá další krok, kterým všechny jen přesvědčí? Nebo chybu, kterou si rodina neodpustí?

Vyhráno rozhodně ještě není. Jak se celá situace kolem Emy vyvine, sledujte příští týden v novém 764. a 765. díle v úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově.

115

GALERIE: Ordinace - Ema na pokraji smrti, Alena krok od zhroucení

Zdroj: TV Nova

Ordinace: Ema na pokraji smrti, Alena krok od zhroucení - 1

Hodnocení:


 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama