Publikováno 19. 4. 2017

Dana Morávková prozradila, co nosí v kabelce. To většina jiných žen nikdy ani neviděla!

Zdroj: Nova.cz

Dana Morávková coby nezapomenutelná Zdena Suchá z Ordinace herectví rozhodně na hřebík nepověsila, jen si momentálně víc užívá své druhé kreativní profese. Jak jistě víte, navrhuje kabelky! Její kousky si s oblibou pořizují dokonce i její herecké kolegyně. Vyberete si i vy?

Přehrát poslední díl

Reklama

 

Už čtvrtým rokem je pro Danu Morávkovou její vedlejší profese její vášní. Na základě rozhovoru pro Prásk!, kde se rozpovídala o své lásce ke kabelkám, byla oslovena českým výrobcem kabelek a začala s ním spolupracovat. A vznikla tak nová značka.

Dana Morávková - 2
Zdroj: elega.cz


Dana chce vytvářet luxusní, originální a výjimečné kabelky za přijatelnou cenu. Vybírání barev a materiálů se stalo jejím velkým koníčkem. Prioritou herečky je navrhovat kabelky různých velikostí, střihů a barev, a zaujmout tak každou dámu. „Nechala jsem si to všechno předkreslit, vybrala jsem si samozřejmě kůže, tvary i barevnost,“ upřesňuje svou činnost Dana. Minimalistické zdobení, pastelové barvy a luxus tyto kabelky symbolizují. A tím se řadí mezi kousky, které prý nemají nikdy vyjít z módy.

Dana Morávková - kabelky ELEGA
Zdroj: Facebook official


Dana Morávková předvedla svou novou kolekci pro tento rok na módní přehlídce a v rozhovoru prozradila, co ona sama v tašce, bez které se žádná žena neobejde, nosí. A je pravda, že to většina žen nezná. A co? Nejen to se dozvíte ve videu!

Dana Morávková a její kabelky - 4
Zdroj: Profimedia


Na přehlídku zavítaly i její herecké kolegyně jako Iva Hüttnerová a Petra Černocká. Dokonce dorazil i charismatický herec Jan Čenský, tedy její seriálový partner z Ordinace, který vybíral kabelku pro svou manželku. A určitě i on našel to pravé. Více už v reportáži.

Dana Morávková a její kabelky - 3
Zdroj: Profimedia


A nezoufejte, Zdena Suchá se do Kamenice vrátí! Kdy přesně, o tom vás budeme včas informovat.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Morávková a Čenský: Mají se rádi a tohle video je důkazem!

20 let Dany Morávkové: Podívejte se, jak rostla s Novou


ZE ZÁKULISÍ focení Dany Morávkové: Je to kočka!


 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama